דף הבית פורומים פאנל מומחים

• פורום
    • דיונים
    • תגובות
    • הפוסט האחרון
    • פורום ביטוח חקלאי
       פורום ביטוח חקלאי מתמחה בתחום הביטוחים החקלאיים  הפורום עונה על שאלות בנושא ביטוח למשק החקלאי וכן התאמה לביטוח רכוש וחבויות של מושבים ו/או קיבוצים במגוון כיסויים בהתאמה אישית. שליחת ההודעה לפרסום בפורום מהווה אישור כי קראתי ואני מסכים  לכללי הפורום 
    • 20
    • 41
    • לפני 1 year, 11 months

שמוליק זנזיבר

• פורום דשנים
      מנוהל ע"י חברת "דשנים וחומרים כימיים בע"מ" היא החברה המובילה בישראל בתחום הדישון והזנת הצמח. כחברה המשקיעה משאבים אדירים במחקר ובפיתוח, ומקיימת קשר רציף ובלתי אמצעי עם החקלאי הישראלי,שליחת ההודעה לפרסום בפורום מהווה אישור כי קראתי ואני מסכים לכללי הפורום 
    • 20
    • 26
    • לפני 2 months, 2 weeks

עבודה

• פורום הארכת חיי מדף
       מנוהל ע"י קונצפט לרוקחות שפיתחו שיטה חדשנית לחיטוי פירות וירקות הרגישים לשטיפה מבוססת על מערכת חדשנית של ערפול אולטראסוני, המופעלת על ידי לחץ אוויר,   שליחת ההודעה לפרסום בפורום מהווה אישור כי קראתי ואני מסכים  לכללי הפורום 
    • 10
    • 16
    • לפני 1 year, 6 months

מיכל לוי

• פורום הגנת הצומח
       מנוהל ע"י חברת אדמה אגן שפעילה בפיתוח, בייצור ובשיווק  חומרים להגנת הצומח, בעיקר מקבוצת קוטלי עשבים (הרביצידים), וכן חומרי ריח סינתטיים. אגן החלה את דרכה לפני קום המדינה כאגודה שיתופית של כימאים צעירים בוגרי האוניברסיטה העברית, וכיום היא נמנת עם החברות הגדולות בתעשייה הכימית בישראל. במתקני החברה מועסקים כ- 800 עובדים מהם כ- 150 כימאים, מהנדסים, טכנאים ואגרונומים. שליחת ההודעה לפרסום בפורום מהווה אישור כי קראתי ואני מסכים לכללי הפורום 
    • 56
    • 125
    • לפני 2 months, 2 weeks

עבודה

• פורום שתילי עצי הדר

מנוהל ע"י משתלות בני דרור שמתמחות בגידול שתילי הדר מזה כ- 40 שנה.בעבר עסקה המשתלה בשתלנות הדרים ובמשך הזמן התפתחה המשתלה לכיוון עצי פרי נוספים.אנו מתמחים בגידול הדרים מורכבים מכל הזנים אשר מאופיינים בעמידות ובאיכות.אנו מספקים שתילים לחקלאים לנטיעות, בכל הארץ וכן ללקוחות פרטיים, משתלות וגננים. שליחת ההודעה לפרסום בפורום מהווה אישור כי קראתי ואני מסכים לכללי הפורום 

• 42
    • 111
    • לפני 1 month

חגי

מוצגים 15 דיונים – 1 עד 15 (מתוך 41 סה״כ)
מוצגים 15 דיונים – 1 עד 15 (מתוך 41 סה״כ)
יצירת דיון חדש בפורום "פאנל מומחים"
פרטים:

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחירת תחום עניין

כדי להיות תמיד מעודכנים