Ceravision Ltd: תוצאות פורצות דרך של טכנולוגיית תאורה לחקלאות חדשה

מילטון קינז, אנגליה,19 בספטמבר 2019, (BUSINESS WIRE):

Ceravision Limited, הממציאה של גישה מדעית חדשה וייחודית לתאורה לחקלאות, הודיעה היום על התוצאות של ניסויים שנערכו בששת החודשים האחרונים עם קבוצה של עסקי חקלאות מובילים.

תוצאות מניסויים שנערכו באופן בלי תלוי עם Bridge Farm Group בקנבוס תעשייתי עם רישיון הראו גידול של 40% בתפוקה ובחוזק בהשוואה לפתרונות תאורה אחרים. גם בניסויים במקומות אחרים בירקות עליים התגלו יתרונות – גידול מהיר יותר, פחות חומרי הדברה ופחות פחת.

פרסום

הגישה החדשה והרשומה כפטנט של Ceravision לתאורה לחקלאות מנצלת את טכנולוגיית אור הפלזמה החדשנית שלה ומבוססת על היכולת להפיק ספקטרומי אור ייחודיים עם רמות ללא מקבילים של UV-A ו-UV-B.

התחום הספקטרי UV חיוני לחקלאות בתוך מבנים. UV יכול להועיל לצמחים כי הוא מגביר את הייצור של המטבוליטים השניוניים שפועלים בתור "סכי שמש" ומגבירים את הארומה, הפלבונואידים, הטרפנים, הצבעים, והערכים התזונתיים והרפואיים. UV גם יכול לשפר הגנות מפני חרקים והתקפות של נגיפים והאבקה מואצת.

אור הגידול פלזמה UV420 של Ceravision מיועד להשלים את אורות הגידול PAR המסורתיים. כשספקטרום מתרכז מ-280 עד 550 ננומטר, הוא מספק את ה-UV-A ו-UV-B שלא עוברים דרך הזכוכית של החממה ולא זמינים מאורות PAR מסורתיים.

בארי פרסטון, המדען הראשי של Ceravision, אמר: "אנחנו שמחים שספקטרום האור המותאם במיוחד הקנייני של UV420 החדש שפיתחנו מגדיל את התפוקה, הטעם והאיכות של מגוון של גידולים ויש לו פוטנציאל לשנות את היצרניות של החקלאות בתוך מבנים".

אנדרו פולר, המנהל הטכני של Bridge Farm Group, אמר: "ניסינו את אור הגידול החדש של Ceravision בגידול של קנבוס תעשייתי ומצאנו שיש לו יתרונות רבים בהשוואה לטכנולוגיות תאורה אחרות בהגדלת התפוקה ותכולת הקנבינואיד. אני מאמין שטכנולוגיית התאורה והמומחיות של Ceravision מהוות צעד פורץ דרך קדימה בתאורה לחקלאות".

פרסום

הערות לעורכים

אודות Ceravision : Ceravision, חברה בריטית פרטית שמושבה במילטון קינז, בריטניה, המציאה ורשמה כפטנט טכנולוגיית תאורה של פלזמה מאוד יעילה (HEP). HEP הוא אור פלזמה ללא אלקטרודות עם פחות מהמגבלות שמטילים מחוללי הקרינה האופטית שמשמשים במקורות אור מסורתיים.

אודות Bridge Farm Group: Bridge Farm Group, הזרוע האירופית של Sundial Group הרשומה בנסד"ק, היא היצרנית המובילה של צמחי נוי, פרחים ועשבי תיבול בבריטניה. באמצעות שימוש בטכניקות הכי חדשניות בענף, היא מוכרת יותר מ-80 מיליון יחידות בשנה לסיטונאים וצרכנים ברחבי העולם.

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

סטארטאפ חדשני יצמצם אובדן יבול באמצעים ידידותיים לסביבה 

7 ביולי 2024

מצע גידול חדשני מציל את יבול המלפפונים ממחלת הפוזריום

30 ביוני 2024

התחלת עונת הפיטאיה בישראל

28 במאי 2024

חברת סטארט אפ האגריטק Edete מכפילה פי ארבעה את שטחי האבקת הפיסטוקים שלה בקל...

20 באפריל 2024

קומפקטוס עין החורש מציגה : סטנדרט חדש בתחום חקלאות אורבנית

17 במרץ 2024

בי-יו דבש חוברת למכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT) לפיתוח טכנולוגיה הרותמת ת...

29 בפברואר 2024

סטארטאפ חדשני יצמצם אובדן יבול באמצעים ידידותיים לסביבה 

7 ביולי 2024

מצע גידול חדשני מציל את יבול המלפפונים ממחלת הפוזריום

30 ביוני 2024

התחלת עונת הפיטאיה בישראל

28 במאי 2024

חברת סטארט אפ האגריטק Edete מכפילה פי ארבעה את שטחי האבקת הפיסטוקים שלה בקל...

20 באפריל 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחירת תחום עניין

כדי להיות תמיד מעודכנים