דף הבית / חדשות בחקלאות / 120 חברות כבר הבטיחו את השתתפותן בתערוכה החקלאית הגדולה בישראל!

120 חברות כבר הבטיחו את השתתפותן בתערוכה החקלאית הגדולה בישראל!

כנסים מקצועיים, חברות מקצועיות, משלחות מהארץ והעולם

מו”פ ערבה תיכונה וצפונית, תחנת “יאיר” בחצבה

31.1-1.2.2018

פרסום

 

השנה הקדימו 120 חברות חקלאות מים, אנרגיה, טכנולוגיה וביו-טכנולוגיה להבטיח את השתתפותן בתערוכה החקלאית הגדולה בישראל, שתפתח בתחנת “יאיר” בחצבה, מרכז המו”פ (מחקר ופיתוח) החקלאי בערבה תיכונה וצפונית ב- 31.1-1.2.

 

התערוכה החקלאית הגדולה בישראל, אינה מנותקת מהווית החקלאות החדשנית המתקדמת, המייצגת את חקלאות העתיד בישראל ומתקיימת באזור החקלאי עצמו ולא במתחמים עירוניים. לתערוכה המשתרעת על פני יותר מ- 15 דונם של ביתני תצוגה וחממות, המניפה את דגל הפיתוח החקלאי המתקדם בישראל, צפויים להגיע עשרות אלפי מבקרים מהארץ והעולם, לחזות בהצלחת חקלאות היי טק, חקלאות מדברית משגשגת המשווקת תוצרת חקלאית איכותית ומובחרת לשווקי אירופה וארה”ב.

כחלק מהתערוכה יפתח גם שוק חקלאות חברתית ישירה, למכירת ירקות מובחרים המטופחים בערבה ללא פערי תיווך, ישירות מהחקלאי לצרכן. עוד יוצגו בתערוכה: תעשיות חקלאות, מים, גינון, מיכון, אנרגיה סולרית ופיתוחים של זנים חדשים בענף הירקות, פירות, עשבי תבלין, חקלאות ימית המתפתחת בישראל, כלי רכב חקלאיים ורכבי שטח מדגמי 2018 ועוד.

ביומה הראשון של התערוכה- יום רביעי,31.1, יתקיימו שני כנסים מקצועיים לקידום נושא החקלאות בישראל.

 

ראש מועצה אזורית ערבה תיכונה, ד”ר אייל בלום  אומר: “בשל מצבה של החקלאות בארץ בכלל ובערבה בפרט, בחרנו להציג בתערוכה השנה את הפתרונות היצירתיים והחדשניים ביותר להתמודדות עם המצב. התערוכה מהווה מפגש שנתי מרכזי לכלל החקלאים והחברות העוסקות בתחומי החקלאות והתעשייה החקלאית והינה תעודת כבוד לחקלאות המתקדמת והמשוכללת המייצאת את התוצרת הייחודית והאיכותית מישראל לשווקים בחו”ל, כמו גם שיווק שכלולים והמצאות טכנולוגיות לתעשיות ומשקים חקלאיים בעולם. אני מזמין את החברות החקלאיות, ציבור החקלאים והקהל הרחב להגיע ולהשתתף בתערוכה”.

 

פרסום

מפיק התערוכה החקלאית- אייל שיראי תושב צוקים בערבה התיכונה.

 

התערוכה פתוחה לקהל הרחב ללא תשלום.

 

מו”פ (מחקר ופיתוח) ערבה תיכונה וצפונית-  08-6581083, http://www.aravaopenday.co.il

Print Friendly, PDF & Email

בנוסף אולי תאהב/י

מצטרפים לדף הפייסבוק של אגרונט ונשארים מעודכנים כל הזמן‎

אודות מערכת פורטל אגרונט

מערכת פורטל אגרונט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום החקלאות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

בידקו גם

רובוט ראשון מסוגו בעולם לקטיף סלקטיבי של פלפלים- אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

Sweeper רובוט הקטיף המתקדם בעולם מסוגל לסרוק את שורות גידולי הפלפלים, לאתר את הפירות הבשלים ולקטוף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *