שיתוף פעולה בן הזרע ושופרסל

חברת "הזרע" משיקה זנים ירקות חדשים שיימכרו בסניפי שופרסל עגבניה "דורה" ומלפפון "ארומטו"

עגבניית דורה מכילה ליקופן גבוה מהרגיל, מוצקה, בעלת קליפה חלקה המאפשרת קילוף מושלם באמצעות קולפן ומלפפון ארומטו, זן יפני בגודל מיוחד, איכותי, נגיס וטעים במיוחד

מארז עגבניות דורה בפיתוח חברת "הזרע" ומלפפון ארומטו בפיתוח חברת אחות של "הזרע" מיפן, וילמורין-מיקדו, בעלי מאפיינים שפותחו במשך זמן רב ושמים דגש על טעם ועמידות ימכרו החל מהחודש ולקראת חג הפסח בסניפי רשת שופרסל במחלקת הירקות והפירות במארז ממותג.

פרסום

 

לדברי איציק עזרא, מנהל שוק ישראל ב"הזרע": "אנו מברכים על כניסת הפיתוחים החדשים "דורה" ו"ארומטו"  לרשת המזון המובילה שופרסל ושמחים על הבחירה בזנים אותם פיתחנו. לרשת הבנה עמוקה בצרכי לקוחותיה בהגשת פורטפוליו של מוצרים באיכות גבוהה עם ערך אמיתי לצרכן הסופי כמו איכות, נוחות שימוש, טעם, וכדומה. אנו סמוכים ובטוחים שלקוחות הרשת ייהנו מירקות טריים, מובחרים וטעימים. "הזרע" שוקדת כל העת על פיתוחי זנים חדשים שיעמדו בסטנדרטים הגבוהים ביותר עבור קהל הלקוחות שלנו ואנו שמחים לראות את התגובות".

הפיתוחים החדשים שימכרו ברשת שופרסל:

מארז עגבניית דורה, עגבניית תמר (רומא), חלקה מאוד ומוצקה, בעלת אחידות פרי מצוינת, צבע אחיד אדום עז, מכילה ליקופן גבוה מהרגיל. דורה היא העגבנייה הראשונה שמאפשרת קילוף באופן מושלם בעזרת קולפן (אודות לקליפה חלקה). היתרון הרב בקילוף העגבנייה בעזרת קולפן משדרג את רמת נוחות השימוש במטבח. דורה מתאימה לרטבים מבושלים ולמרקים בשל הקילוף המהיר וחוסכת את שלב חליטת העגבנייה במים להסרת הקליפה. מדד הבריקס, שבודק את כמות הסוכר בירקות ופירות, מראה שדורה היא מהמתוקות בעגבניות הגדולות. המתיקות לא רק מוסיפה טעם, אלא גם משנה את אופן הבישול. בהכנת תבשילים עם עגבניית דורה כמעט ואין צורך להוסיף סוכר.

כמו כן, ניתן למצוא בסניפי רשת שופרסל את מארז מלפפון ארומטו, מלפפון יפני, בגודל מיוחד, איכותי, נגיס וטעים. לארומטו מרקם חלק, צבע פנימי ירוק, פרי מוצק, נחתך מצוין, מתאים מאוד לסלט וגם לאכילה טרי. "שדרת" המלפפון הפנימית הינה מוצקה וכמעט ללא נוזל ומכאן הקראנצ'יות האופיינית למלפפון.

 

פרסום

חברת "הזרע":

"הזרע" נמנית על החברות המובילות בענף החקלאות בייצור ושיווק זרעי מכלוא של ירקות וגידולי שדה. באמצעות מחקר ופיתוח מתקדמים, מספקת החברה למגדלים וצרכנים ברחבי העולם פתרונות ייחודיים וחדשניים ופותחת בפניהם אפשרויות חדשות של צמיחה ושגשוג. בהתאם לדרישות הצרכנים, "הזרע" מפתחת מוצרים בעלי טעם ומראה משופרים, שהינם בריאים יותר ובעלי חיי מדף ארוכים. עם זאת, החברה קשובה לצרכי המגדלים ועוסקת בפיתוח זנים הצורכים פחות מים, מניבים יבול רב יותר, עמידים בפני מחלות וידידותיים יותר לסביבה. זרעי מכלוא אלה ביססו את מעמדה של "הזרע" כמותג עולמי מוביל.

 

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

חברת סטארט אפ האגריטק Edete מכפילה פי ארבעה את שטחי האבקת הפיסטוקים שלה בקל...

20 באפריל 2024

קומפקטוס עין החורש מציגה : סטנדרט חדש בתחום חקלאות אורבנית

17 במרץ 2024

בי-יו דבש חוברת למכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT) לפיתוח טכנולוגיה הרותמת ת...

29 בפברואר 2024

פיתוח פירות וירקות המתייבשים באופן עצמאי על הצמח

21 בינואר 2024

מלגות בסכום כולל של מעל רבע מיליון שקלים לסטודנטים מצטיינים לחקלאות שיתנדבו...

18 בדצמבר 2023

מוצר חדש: תי-קו-מיקס - מערכת ייצור תה קומפוסט לחידוש פוריות קרקע בשטחים קטנ...
חברת סטארט אפ האגריטק Edete מכפילה פי ארבעה את שטחי האבקת הפיסטוקים שלה בקל...

20 באפריל 2024

קומפקטוס עין החורש מציגה : סטנדרט חדש בתחום חקלאות אורבנית

17 במרץ 2024

בי-יו דבש חוברת למכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT) לפיתוח טכנולוגיה הרותמת ת...

29 בפברואר 2024

פיתוח פירות וירקות המתייבשים באופן עצמאי על הצמח

21 בינואר 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחירת תחום עניין

כדי להיות תמיד מעודכנים