ראש השרים של מדינת גוג'אראט ומשלחתו ביקרו בחברת נען דן ג'יין חזון של חדשנות, ידע וטכנולוגיה כמנוע צמיחה :

ראש השרים של ממשלת מדינת גוג'ראט בהודו Vijay Rupani  הגיע בראש משלחת בכירים  בתחום החקלאות והמים, לביקור במטה חברת נען דן ג'יין בקיבוץ נען,  וזאת במסגרת ביקורו בארץ.

מדינת גוג'ראט, מהמדינות העשירות והמתפתחות בהודו, מובילה בהשקעות ב טכנולוגיות מים וחקלאות, אנרגיה, תעשיות ביטחוניות ואנרגיה חלופית.

גוג'אראט היא  גם המקום בו צמח  אבי הודו המודרנית מהטמה גנדי, וביתו של ראש הממשלה הנוכחי של הודו, נרנדרה מודי.

פרסום

החזון  של גוג'ראט  מתבסס על חדשנות, ידע וטכנולוגיות כמנוע צמיחה – וזהו המקום בו חברת נען דן ג'יין  משתלבת בתמונה, כחלוצה בעלת מוניטין בינלאומי בתחום טכנולוגיות המים ופתרונות השקיה החכמה.

במהלך הביקור בחוות נען  בת 10,000 דונם בה גדלים מטעים, גידולי שדה וירקות , הוצגו בפני המשלחת טכנולוגיות מתקדמות של חברת נען דן ג'יין, ובהן חקלאות מדייקת באמצעות רחפנים, פתרונות השקיה ואוטומציה מתקדמים והשימוש במים מושבים לטפטוף המטופלים במאגרי מים שבקיבוץ נען.

חברת ג'יין, בעלי נען דן ג'יין, מקיימת פעילות ענפה במדינת גוג'ראט הכוללת מפעלי ייצור ומתקנים התומכים בעשרות אלפי חקלאים במדינה.

מר אטול ג'יין, ממנהליה הבכירים של חברת ג'יין אשר הגיע מהודו כדי ללוות את הביקור, סקר בפני המשלחת את פעילות חברת ג'יין במדינת גוג'ראט.

בשיחות שהתקיימו דובר על המשך שיתופי הפעולה והידוק הקשרים  בין חברת נען דן ג'יין וחברת ג'יין עם ממשלת  גוג'ראט, לרווחתם של החקלאים במדינה.

מר אמנון אופן (דירקטור בחברת נען דן ג'יין) ציין את תרומתו הרבה של ראש ממשלת הודו מר נרנדרה מודי לקידום הקשרים והחקלאות  בין שתי המדינות כאשר התחילו בתקופת היותו ראש השרים   של מדינת גוג'ראט ובאמירתו- "ישראל וגוג'ראט אומנם מופרדות ע"י שטח אך מאוחדות בנושא מים וחקלאות".

האורחים התכבדו בנטיעת עצי זית כסמל לתקווה להידוק היחסים ושיתופי הפעולה בין המדינות.

מטעם חברת נען דן ג'ין קבלו את המשלחת  מנכ"ל החברה – סודהקר מדילה, אמנון אופן – דירקטור, ואמיר בר – סמנכ"ל פרויקטים.

נען-דן ג'יין, חלוצת חברות ההשקיה הישראלית, המציינת למעלה מ 80 שנות פעילות , היא חברה בין-לאומית מובילה בפיתוח, יצור והפצה של פתרונות טכנולוגיים  מתקדמים בתחום ההשקיה, הממקסמים את השקעת המשאבים ליחידת יצור חקלאי. החברה  היא הראשונה בישראל לפתח וליצור ממטרות , מהראשונות לפיתוח טפטפות ובמיוחד טפטפת המבוך והטפטפת האינטגראלית. החברה  משמשת כיום כזרוע העסקית של הפעילות הבינלאומית של קונצרן JAIN   ופועלת בלמעלה מ- 120 מדינות בעולם עם 15 חברות בנות.

פרסום

Jain Irrigation Systems Limited (JISL) היא חברה הודית רב לאומית, עם הכנסות של מעל מיליארד דולר בשנה, המפעילה מעל 30 מפעלי ייצור ברחבי העולם. החברה, על חברות הבת שלה ושותפיה העסקיים, פיתחה את המודל "The One Stop Agro Shop" המספקת מעשרות מפעליה  פתרונות בתחום החקלאות, ,חממות , זרעים ותרביות רקמה , צנרת והשקיה, תשתיות מים ,  פתרונות אנרגיה חלופית ומתחדשת, תעשיית עיבוד תוצרת חקלאית ועוד מגוון תחומים בתחומי החקלאות.

החברה היא חלוצה בתחום מערכות ההשקיה המודרניות ובטכנולוגיות שימור מים אחרות. JAIN היא גם חלוצה עולמית באימוץ טכנולוגיות IoT בתחומי החקלאות ומובילה ביצירת פתרונות גלובליים באמצעות חקלאות מדייקת  Precision agriculture) ).

www.naandanjain.com

www.jain.com

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

פיתוח פירות וירקות המתייבשים באופן עצמאי על הצמח

21 בינואר 2024

מלגות בסכום כולל של מעל רבע מיליון שקלים לסטודנטים מצטיינים לחקלאות שיתנדבו...

18 בדצמבר 2023

מוצר חדש: תי-קו-מיקס - מערכת ייצור תה קומפוסט לחידוש פוריות קרקע בשטחים קטנ...

20 בספטמבר 2023

פטנט ישראלי: 70 ירקות ועשבי תיבול - בחבית אחת!
קנט פיצתה את מגדלי הירקות בכ-255 מיליון ש"ח בשלוש העונות האחרונות
אלרגיה לבוטנים ? בשורה לבעלי אלרגיה לבוטנים:
פיתוח פירות וירקות המתייבשים באופן עצמאי על הצמח

21 בינואר 2024

מלגות בסכום כולל של מעל רבע מיליון שקלים לסטודנטים מצטיינים לחקלאות שיתנדבו...

18 בדצמבר 2023

מוצר חדש: תי-קו-מיקס - מערכת ייצור תה קומפוסט לחידוש פוריות קרקע בשטחים קטנ...

20 בספטמבר 2023

פטנט ישראלי: 70 ירקות ועשבי תיבול - בחבית אחת!
תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום

כדי להיות תמיד מעודכנים