קונסול הכבוד של הרפובליקה הדומיניקנית בישראל בסיליוס ג'באלי סייר במפעלי עמק הירדן ועמק המעיינות

בסיליוס ג'אבלי, קונסול הכבוד של הרפובליקה הדומיניקנית, הגיע בשבוע שעבר לסיור באזור על מנת להכיר מקרוב את הפיתוחים הישראלים בעולם התוכנה החקלאי, הקונסול לווה על ידי נציגי חברת מקסופט. לאורך היום דנו המשתתפים בעולם החקלאות החדשנית. את הסיור החל הקונסול בבית האריזה צמח אבוקדו, שם קיבל הצצה לבית אריזה עם מגוון מכונות בקרה ואריזה אוטומטיות ושימוש מתקדם בתוכנת בתי האריזה מבית מקסופט.

 

בסיום הביקור בצמח אבוקדו המשיך הקונסול לצמח תערובות שם נפגש עם הנהלת התאגיד ,שי קופלוביץ' מנהל הרכש, דרור טננבוים וד"ר עדי יונס לוי, ושמע סקירה על סל המוצרים הקיים של החברה ועל נושא החדשנות בתאגיד. משם המשיכה המשלחת לפגישה עם הנהלת הבורסה לחקלאות, אריאל גלסנר – מנכ"ל הבורסה וגל שטייגר – היזם שהציגו בפני בסיליוס את החזון והרעיון מאחורי הבורסה לחקלאות, לאחר מכן שיתפו המנהלים במהלכים הנדרשים על מנת להפוך את הרעיון למערכת טכנולוגית שלמה.

פרסום

 

בהמשך סיירה המשלחת  במפעל הקומפוסט החדש בשדה אליהו ההופך פסולת בעלי חיים לקומפוסט אורגני המשווק בכל רחבי הארץ ובעולם. בשדה אליהו נפגשו עם רן גן-אל – מנכ"ל ביו-בי ויהלי דגן –סמנכ"ל התפעול שהציגו את עיקר הפעילות של החברה בדרום אמריקה ואת הפעילות המתקיימת ברפובליקה הדומיניקנית. השניים העלו את האתגרים איתם מתמודדת החברה בדרום אמריקה בכלל וברפובליקה הדומיניקנית בפרט, הקונסול מצדו הציף את האתגרים שאיתם מתמודדת הרפובליקה הדומיניקנית והנוכחים דנו בהרחבת שיתוף הפעולה.

 

את יום הסיור סיים בסיליוס בפגישה עם עמית רצאבי, מנכ"ל מפעל גיזרונים, השייך לקיבוץ שלוחות ועוסק בחדשנות בתחום גידולי הגזר והשעועית הירוקה. הקונסול שמע מפי המנכ"ל על העבודה החדשנית של המפעל ועל השימוש בתוכנה מבית מקסופט ועל היתרונות של חברת תוכנה המתמחה בתחום החקלאות.

פרסום

 

גיל הס, מנכ"ל מקסופט: "אני מודה לכבוד הקונסול בסיליוס ג'באלי שכיבד אותנו בנוכחותו. היה לנו העונג להציג מגוון חברות תעשייתיות וחקלאיות שמובילות מקצועיות וחדשנות. התוכנות אותן אנו מפתחים מותאמות גם לשוק הבין-לאומי שמתבסס על חקלאות דומה ועל אף שתרבות החקלאים היא שונה בין מדינה למדינה אנו יודעים לגשר על פערים אלה. ניכר כי הקונסול הבין את חשיבותה של עבודה משותפת אזורית למען שגשוג אזורי".

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

תוצאות הסקר- 85% מהציבור מעדיף לרכוש תוצרת חקלאית מקומית

26 בפברואר 2024

צפוי יבול שיא של כ-250 אלף טון פרי אבוקדו

26 בפברואר 2024

הגשת בקשה לקבלת המלצה להעסקת עובדים זרים לחקלאים פעילים אשר העסיקו עובדים פ...

25 בפברואר 2024

מחלוקת בין משרדי הבריאות והחקלאות על אימוץ תקנים אירופאיים בחומרי הדברה

12 בפברואר 2024

קנט מחדשת את ביטוח זיתי השמן – השנה יופרדו חוזי הביטוח של גידולי הבעל וגיד...

7 בפברואר 2024

הפגיעה העולמית בגידולי גפן היין לא פוסחת על ישראל:

7 בפברואר 2024

תוצאות הסקר- 85% מהציבור מעדיף לרכוש תוצרת חקלאית מקומית

26 בפברואר 2024

צפוי יבול שיא של כ-250 אלף טון פרי אבוקדו

26 בפברואר 2024

הגשת בקשה לקבלת המלצה להעסקת עובדים זרים לחקלאים פעילים אשר העסיקו עובדים פ...

25 בפברואר 2024

מחלוקת בין משרדי הבריאות והחקלאות על אימוץ תקנים אירופאיים בחומרי הדברה

12 בפברואר 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום

כדי להיות תמיד מעודכנים