קול קורא למתן חסות לפרויקט סטודנטים "רבע טרקטור טכניון 2016"

קבוצת "רבע טרקטור טכניון 2016" עתידה להשתתף בתחרות בינלאומית בארה"ב ביוני הקרוב.

התחרות מאורגנת ע"י האגודה האמריקאית להנדסה חקלאית וביולוגית מאז 1998 ומתקיימת אחת לשנה בעיר פאוריה, אילינוי. בתחרות מתחרות כ50 קבוצות סטודנטים מארה"ב וקנדה, כאשר אנו הקבוצה היחידה המייצגת את ישראל והטכניון בתחרות ושולחת טרקטור כחול לבן! כל קבוצה מגיעה עם הטרקטור שלה ונדרשת להוכיח את עצמה במספר מקצים. המקצים התחרותיים כוללים משיכה וגרירה של עגלה (הדמיית עבודת טרקטור בשדה), מעבר בתנאי שטח קשים (מהמורות, בוץ טובעני וכד') ומסלול תמרון במבוך. בנוסף כל קבוצה צריכה להציג דו"חות כגון דו"ח כספי ודוח תכן וכן לדווח בפירוט על עבודה במהלך השנה לשופטים. כל מקצה מזכה במספר מסויים של נקודות כאשר המטרה הינה לצבור מספר מקסימלי של ניקוד. המקומות הראשונים מקבלים פרס כספי.

pp

פרסום

בארה"ב התחרות מהווה דלת כניסה לסטודנטים לחברות תעשייה נחשקות כגון בואינג המגיעות לגייסם לשורותיהן במהלך ימי התחרות. בין נותנות החסות הראשיות ניתן למצוא חברות ענק כגון קטרפילר, ג'ון דיר, ניו הולנד, בריגס אנד סטרטון, סולידוורקס ועוד רבות אחרות. לינק לאתר התחרות 

בשנת 2015 הטכניון שלח לראשונה טרקטור לתחרות שנבנה ע"י 7 סטודנטים מהנדסה אזרחית, מגמת הנדסה חקלאית. מתוך כ50 קבוצות לקחנו את המקום ה5 והמכובד! בשביל קבוצה שמשתתפת פעם ראשונה, השופטים התרשמו מאיתנו מאוד ומצפים בכליון עיניים להופעה שלנו השנה!

השנה אנו 11 סטודנטים (מתוכם סטודנטית אחת!), 9 סטודנטים מהנדסת מכונות ו2 סטודנטים מהנדסה אזרחית.
את הפרויקט מלווים 3 מנחים: פרופ'/א יצחק שמולביץ, מר נחום אורלב ודר' עמוס מזרח.

הפרויקט כולו ממומן ע"י תרומות, החל מגלגלי השיניים ועד לכרטיסי הטיסה לתחרות. נותנת החסות הראשית הינה תוכנית האנרגיה בטכניון, GTEP. נותנת חסות נוספת הינה יבואנית המשאיות, חברת SCANIA. נותן חסות המבצע עבורנו עבודות עיבוד שבבי הינו "המרכז הטכנולוגי עתיד" סניף חיפה. בעת כתיבת שורות אלו, אנו בשלבים מתקדמים של ייצור הטרקטור, על מנת לעמוד ביעדים- לסיים את ייצור הטרקטור בזמן, לשלח אותו לארה"ב וכן להטיס את חברי הקבוצה לתחרות אנו זקוקים לתרומות בסך 150 אלף ש"ח. הזמן העומד לרשותנו קצר מאוד, נותר חודש בלבד עד לתאריך השילוח. אנו עובדים על הקמת מעגל תורמים תומכים שילוו אותנו לאורך הפרויקט.
בתמורה לתמיכה אנו מתחייבים לעמוד בקשר רצוף ולעדכן על התקדמותנו, להציג את הלוגו על הטרקטור, באתר הפרויקט ועל חולצות חברי הקבוצה. בואו לתמוך בטרקטור כחול לבן שמיוצר ע"י סטודנטים מהטכניון!

פרסום

לינק לעמוד הפייסבוק שלנו

לפרטים נא לפנות לליזה שמליוב, אחראית גיוס משאבים.
054-2099985

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

93.3% מהדגימות של דוח שאריות חומרי ההדברה עמדו בתקן הישראלי, שהוא מהמחמירים...

20 במאי 2024

פרופסור בני חפץ נכנס  הבוקר לתפקיד ראש מינהל המחקר החקלאי- מכון וולקני

19 במאי 2024

מחקרים חדשים פורצי דרך הוצגו בכנס מיגל ה-19 ע"ש יעקב ארזי ז"ל

15 במאי 2024

חתימה על הצהרת כוונות עם רומניה לאספקת חיטה לישראל בעת חירום

12 במאי 2024

בצל עליות המחירים במשק: ועדת הבריאות דנה ברפורמת המזון שמוביל משרד הבריאות

9 במאי 2024

היקף נזקי מזג האוויר לחקלאות בחורף האחרון - למעלה מ-150 מיליון ש"ח

7 במאי 2024

93.3% מהדגימות של דוח שאריות חומרי ההדברה עמדו בתקן הישראלי, שהוא מהמחמירים...

20 במאי 2024

פרופסור בני חפץ נכנס  הבוקר לתפקיד ראש מינהל המחקר החקלאי- מכון וולקני

19 במאי 2024

מחקרים חדשים פורצי דרך הוצגו בכנס מיגל ה-19 ע"ש יעקב ארזי ז"ל

15 במאי 2024

חתימה על הצהרת כוונות עם רומניה לאספקת חיטה לישראל בעת חירום

12 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחירת תחום עניין

כדי להיות תמיד מעודכנים