'צמח מ. טכנולוגיות חקלאיות בע"מ' היא צמח ניסיונות החדשה

חברת צמח ניסיונות נמצאת בעיצומו של תהליך הרחבת תחומי פעילותה והשבוע הושקה החברה החדשה: 'צמח מ. טכנולוגיות חקלאיות בע"מ'

פעילות צמח ניסיונות הכוללת הובלת תחום המחקר החקלאי האזורי, מעבדת שירות השדה והתארגנויות המגדלים, הועברו לחברה חדשה שתקרא 'צמח מ. טכנולוגיות חקלאיות בע"מ'. השנה האזרחית החדשה הייתה הזדמנות מצוינת עבור החברה להתחדש בשם ומודל עסקי חדשים, אשר יקנו לה אפשרויות פיתוח מקצועי נוספות.

מטרת המהלך הינה יצירת הרחבה של סל השירותים ושיתופי הפעולה בעולמות המחקר והפיתוח, והקניית כלים לצורך כניסה לתחומים חדשים בתחום החקלאות המתקדמת. כפועל יוצא מכך, בארגון 'צמח' כולו צופים התייעלות וגדילה משמעותית בפעילויות שתוכל החברה, שנשארת בבעלותה המלאה של 'צמח מפעלים', לספק למגדלים. השקתה של 'צמח מ. טכנולוגיות חקלאיות בע"מ' התקיימה בשבוע שעבר בטקס חגיגי באוויר הפתוח ובנוכחות מצומצמת, בעקבות מגבלות הקורונה.

פרסום

רון יצחקי, מנכ"ל 'צמח מ. טכנולוגיות חקלאיות בע"מ': "החברה החדשה היא חותמת נוספת למטרת העל בארגון כולו: ביסוס עמק הירדן ורמת הגולן כבית לקדמה וחדשנות טכנולוגית בצפון. עולם המחקר והפיתוח בענף החקלאות נמצא בתנופה זה זמן רב, והמטרה של צמח טכנולוגיות חקלאיות היא להתוות את הדרך לחקלאות האזורית ומחוצה לה. נעשה פה צעד משמעותי, וכבר בעתיד הקרוב אני מאמין שנוכל לראות את האפקט שנוצר בזכותו".

אלון קולט, סמנכ"ל תפעול ופיתוח בארגון צמח מפעלים אזוריים: "את השנה הנוכחית אנו פותחים עם הקמתה של החברה החדשה ובכך מחדדים את האמירה שהארגון ממשיך לצעוד קדימה על אף קשיי משבר הקורונה. החברה החדשה היא הביטוי לכך שבצמח מפעלים ומשקי עמק הירדן מקדמים את רוח החדשנות בכל תחומי העשייה ובחקלאות בפרט, מתוך ההבנה שללא חדשנות בתעשייה, התקדמות טכנולוגית ופיתוח נשארים במקום".

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

סטארטאפ חדשני יצמצם אובדן יבול באמצעים ידידותיים לסביבה 

7 ביולי 2024

מצע גידול חדשני מציל את יבול המלפפונים ממחלת הפוזריום

30 ביוני 2024

התחלת עונת הפיטאיה בישראל

28 במאי 2024

חברת סטארט אפ האגריטק Edete מכפילה פי ארבעה את שטחי האבקת הפיסטוקים שלה בקל...

20 באפריל 2024

קומפקטוס עין החורש מציגה : סטנדרט חדש בתחום חקלאות אורבנית

17 במרץ 2024

בי-יו דבש חוברת למכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT) לפיתוח טכנולוגיה הרותמת ת...

29 בפברואר 2024

סטארטאפ חדשני יצמצם אובדן יבול באמצעים ידידותיים לסביבה 

7 ביולי 2024

מצע גידול חדשני מציל את יבול המלפפונים ממחלת הפוזריום

30 ביוני 2024

התחלת עונת הפיטאיה בישראל

28 במאי 2024

חברת סטארט אפ האגריטק Edete מכפילה פי ארבעה את שטחי האבקת הפיסטוקים שלה בקל...

20 באפריל 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחירת תחום עניין

כדי להיות תמיד מעודכנים