פארמוקן מדווחת על יציאתה מרשימת השימור וחידוש המסחר ברשימה הראשית בבורסה

רמת ישי, ישראל – 24 ביוני, 2019 – חברת פארמוקן (Pharmocann), מחלוצות תעשיית הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם בעלת יכולות מוכחות בגידול, ייצור, פיתוח ומכירה של מוצרי קנאביס רפואי בישראל מעל כעשור, הנסחרת בבורסה הישראלית תחת חברת מדיקל קומפרישין סיסטם (ת"א: מדיקל), מדווחת על יציאתה מרשימת השימור וחידוש המסחר ברשימה הראשית בבורסה.

החברה תחל להיסחר ברשימה הראשית החל ממחר, ה-25 ביוני 2019 והסיווג הענפי של החברה ישונה לענף ביומד-פארמה.

גיל חובש, בעל השליטה ומנכ"ל פארמוקן אמר: "אנו שמחים לדווח על חידוש המסחר ברשימה הראשית בבורסה ויציאה מרשימת השימור ובכך הושלם באופן מלא תהליך המיזוג של פארמוקן לחברה ציבורית בישראל. היציאה מהשימור הינה אבן דרך חשובה ומשמעותית בהשאת הערך של פארמוקן לבעלי מניותיה. פארמוקן כחברה הפועלת למעלה מעשור בתחום הקנאביס הרפואי והינה אחת מחלוצות הקנאביס בישראל תבלוט בפעילותה בתחום הקנאביס הן בישראל והן בפעילותה הבינלאומית הענפה המתבססת על שיתופי פעולה באוסטרליה, קמבודיה ויוון."

פרסום
  • פארמוקן סיימה את שנת 2018 עם הכנסות של 14.8 מיליון שקל, רווח תפעולי של כ-8.7 מיליון שקל (כ-59% מסך ההכנסות) ורווח נקי לאחר מסים של 6.4 מיליון שקל (כ-43% מסך ההכנסות). ההון העצמי של פארמוקן ל-31.12.18 הסתכם ב-11.3 מיליון שקל.

 

  • אודות פארמוקן
  • פארמוקן פועלת מעל עשור בתחום הקנאביס הרפואי והיא מגדלת ומשווקת מגוון זנים של צמח הקנאביס, מפתחת זנים ייחודיים, פועלת בתחום מיצוי שמנים מצמח הקנאביס, ייצור חיצוני של מוצרים גמורים בהתאם לתקני ה-GMP וכן בפיתוח עצמי של מוצרים נלווים ופורמולציות ייחודיות.
  • פארמוקן הינה מחלוצות העשייה בתחום הקנאביס הרפואי, בעלת נתח שוק דומיננטי בישראל של כ- 15% ומעניקה שירות שוטף לכ- 4,500 מטופלים בחודש, תוך מתן תמיכה מלאה ללקוחותיה. הינה אחת משמונה החברות היחידות בישראל בעלות רישיון סופי ממשרד הבריאות לגידול קנאביס רפואי והפצתו למטופלים בישראל בהתאם לאסדרה הנוכחית והחברה הינה מהחברות הבודדות אשר קיבלו רישיון מהיק"ר במשרד הבריאות לעסוק בריבוי וגידול קנאביס רפואי, בהתאם לאסדרה החדשה על פי תקן IMCGAP.
  • לפארמוקן פעילות מחקר ופיתוח ענפה, החל מהליך ריבוי באמצעות תרביות רקמה ופיתוח זנים, דרך פיתוח מוצרים לתחום הפרה רפואי והקוסמטיקה וכלה בפיתוח מכשור ייעודי לתעשיית הקנאביס הרפואי המסייעים בתהליכי הייצור של הקנאביס. לאור הניסיון שצברה החברה לאורך השנים ובהתבסס על בסיס הנתונים הנרחב שלה, החברה החלה לפעול מחוץ לישראל במטרה להרחיב את שווקי היעד שלה ותחומי פעילותה, זאת על ידי קידום שיתופי פעולה בינלאומיים בתחומים מגוונים.
  • לפארמוקן חוות גידול בצפון הארץ, ליד נצרת, המשתרעת על פני שטח של כ-18 דונם, מתוכם כ-10 דונם משמשים לגידול שוטף של כ-3 טון קנאביס מעובד (10-12 טון קנאביס לפני עיבוד) באמצעות חקלאות שהינה בקדמת הטכנולוגיה. יתרת השטח, משמשת את החברה לפעילויות נלוות לייצור מוצרי הקנאביס הרפואי ולפעילויות משלימות לתחום הקנאביס הרפואי. כמו כן, בבעלות החברה מעבדה לייצור תרביות רקמה, המאפשרת לרבות צמחים בנפחים מסחריים, זהים גנטית, נקיים ממזיקים וממחלות והכל על מנת להבטיח תרופה איכותית יותר ואחידה למטופלים.
Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

קומפקטוס עין החורש מציגה : סטנדרט חדש בתחום חקלאות אורבנית

17 במרץ 2024

בי-יו דבש חוברת למכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT) לפיתוח טכנולוגיה הרותמת ת...

29 בפברואר 2024

מיזם חדש: "החווה השיתופית" תוריד את מחירי הקנאביס הרפואי למטופלים

29 בפברואר 2024

פיתוח פירות וירקות המתייבשים באופן עצמאי על הצמח

21 בינואר 2024

מלגות בסכום כולל של מעל רבע מיליון שקלים לסטודנטים מצטיינים לחקלאות שיתנדבו...

18 בדצמבר 2023

מוצר חדש: תי-קו-מיקס - מערכת ייצור תה קומפוסט לחידוש פוריות קרקע בשטחים קטנ...
קומפקטוס עין החורש מציגה : סטנדרט חדש בתחום חקלאות אורבנית

17 במרץ 2024

בי-יו דבש חוברת למכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT) לפיתוח טכנולוגיה הרותמת ת...

29 בפברואר 2024

מיזם חדש: "החווה השיתופית" תוריד את מחירי הקנאביס הרפואי למטופלים

29 בפברואר 2024

פיתוח פירות וירקות המתייבשים באופן עצמאי על הצמח

21 בינואר 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחירת תחום עניין

כדי להיות תמיד מעודכנים