דף הבית / חדשות ישראליות / נחנך המערך החדש והמתקדם לאריזה ושיווק תוצרת חקלאית טרייה של ‘צמח אבוקדו’

נחנך המערך החדש והמתקדם לאריזה ושיווק תוצרת חקלאית טרייה של ‘צמח אבוקדו’

ביום חמישי האחרון, ברוח החג והשנה החדשה, נחנך באירוע חגיגי מערך האריזה החדש והמתקדם של ‘צמח אבוקדו’ בו נארזת תוצרת חקלאית טרייה ובה אבוקדו, מנגו, לימון, אשכולית לבנה, סאנרייז ומנדרינה אור. האירוע התקיים במעמד יו”ר קבוצת צמח מפעלים ומשקי עמק הירדן טל ישועה, נציגי הנהלת ‘צמח אבוקדו’, עובדי החברה, חקלאים ומוזמנים נוספים.

חנוכת מערך האריזה החדש, התקיימה לאחר תקופת הרצה, ולאחר חודשים של עבודת שדרוג והרחבת בית האריזה, במסגרתה אף הוטמעה מערכת ניהול טכנולוגית מתקדמת של בית התכנה Maxsoft, גם כן מקבוצת צמח מפעלים ומשקי עמק הירדן.

אבי אייזנברג, מנכ”ל צמח אבוקדו: “זהו יום שמח ביותר ב’צמח אבוקדו’, בתזמון נהדר עם השנה החדשה. אני מודה להנהלת ‘צמח אבוקדו’, למגדלים וקבוצת צמח מפעלים ומשקי עמק הירדן על האמון שנתנו במהלך, תודה לכל העוסקים במלאכה על עבודת צוות נהדרת. מהלך שיפוץ והגדלת בית האריזה התבצע לטובת המגדלים, מהלך שיביא להשאת התשואה ויסייע בהליך המיון, האריזה והשיווק של התוצרת החקלאית הטרייה הנהדרת של מגדלינו בעמק הירדן”.

פרסום

טל ישועה, יו”ר קבוצת צמח מפעלים ומשקי עמק הירדן ברך גם כן ושיבח את העוצמה של ‘צמח אבוקדו’, אשר באה לידי ביטוי בפרויקט שדרוג והגדלת בית האריזה וברך את כל הנוכחים בשנה טובה.

Print Friendly, PDF & Email

בנוסף אולי תאהב/י

מצטרפים לדף הפייסבוק של אגרונט ונשארים מעודכנים כל הזמן‎

אודות מערכת פורטל אגרונט

מערכת פורטל אגרונט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום החקלאות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

בידקו גם

רשות הטבע והגנים תייעץ לחקלאים ב”יום פתוח ערבה” על הדרכים להתמודדות עם נזקי חיות בר

במהלך יום פתוח ערבה, בין התאריכים 30-31.01.2019 תשיק, רשות הטבע והגנים את חוברת ההסברה “חקלאי, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *