מלגזות שדה חדשות וקומפקטיות יחשפו לראשונה בתערוכה החקלאית הגדולה בישראל במו"פ ערבה!

ט"ו בשבט, 31.1-1.2.2018, מו"פ ערבה תיכונה וצפונית, תחנת "יאיר" בחצבה

 

יצרנית המלגזות מניטו (MANITOU), באמצעות היבואנית 'דוד צ'פניק ובניו בע"מ' מראשון לציון,  הודיע השבוע, כי תשיק מלגזת שדה חדשנית במסגרת התערוכה החקלאית הגדולה בישראל, שתתקיים במו"פ (מחקר ויפתוח) ערבה תיכונה וצפונית, תחנת "יאיר" בחצבה, במהלך ט"ו בשבט, 31.1-1.2.2018.

פרסום

 

המלגזה החדשה, שבפיתוחה הושקעו מאמצים רבים מבחינת עיצוב חדשני, עם שלדה צרה במיוחד ברוחב 1.45 מטר ומרווח קרקע מרשים של 30 ס"מ וכן בהנדסת אנוש מהפכנית לנוחות המפעיל, הכוללת שליטה על כל פעולות הכלי בידית הפעלה אחת בלבד!, נחשבת קומפקטית במיוחד, מדגם MC18-4, מיועדת למגוון רחב של עבודות בתחום החקלאות והבנייה. למלגזה כושר הרמה מרבי של 1,800 ק"ג ומגוון מפרטים טכניים.

 

למלגזות החדשניות מנוע קובוטה 4 צילנדר העומד בתקנים המחמירים בתחום פליטת המזהמים ועם צריכת דלק נמוכה במיוחד. כמו כן, למלגזה הנעה כפולה, סרן אחורי מוגבה וכן שתי מהירויות נסיעה שונות עד 30 קמ"ש. ניתן לבחור גם בין מגוון תרנים עם גובה הרמה של 3.70 מטר לפחות וכוללים בולמי זעזועים אינטגראליים כסטנדרט. הדגמים כוללים מסגרת בטיחות וחלונות קדמיים ואחוריים בלבד ובהמשך ניתן יהיה לקבל את המלגזה עם קבינה סגורה.

 

בחברה ציינו: "מלגזה זו נחשבת לבשורה של ממש בשוק מלגזות השדה בארץ ובעולם. מכיוון שעד היום חברת מניטו הציעה מלגזות שדה המרימות מ- 2 טון ומעלה ולמלגזות החדשות כושר הרמה נמוך יותר והכי חשוב במחירים זולים יותר מדגמי ה-26 M המוכרים, שקיימים כבר עשרות שנים. מזמינים את הציבור להגיע ולהתרשם מהמלגזה בתערוכה החקלאית במו"פ (מחקר ופיתוח) ערבה תיכונה וצפונית".

פרסום

 

המלגזות, כמו חידושים רבים נוספים וגידולים חקלאיים חדשים, יוצגו במסגרת התערוכה החקלאית הגדולה בישראל שתתקיים במו"פ (מחקר ופיתוח) ערבה תיכונה וצפונית, תחנת יאיר בחצבה, בט"ו בשבט- חג האדמה והחקלאות, בתאריכים 31.1-1.2.2018. במהלך התערוכה יציגו כ-250 חברות מובילות את החידושים בתחום, בתערוכה המשתרעת על שטח של 15 דונם. בתערוכה חוקרי מו"פ ערבה תיכונה וצפונית פותחים שערי החממות ומאפשרים ללמוד, לראות ולטעום מהתוצרת החקלאית והפלא שמתקיימים בערבה. בחממות התצוגה ניתן להתרשם מזני ירקות ופירות חדשים, גידול דגים ייחודיים במדבר ועוד!. הכניסה חינם.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

קומפקטוס עין החורש מציגה : סטנדרט חדש בתחום חקלאות אורבנית

17 במרץ 2024

בי-יו דבש חוברת למכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT) לפיתוח טכנולוגיה הרותמת ת...

29 בפברואר 2024

פיתוח פירות וירקות המתייבשים באופן עצמאי על הצמח

21 בינואר 2024

מלגות בסכום כולל של מעל רבע מיליון שקלים לסטודנטים מצטיינים לחקלאות שיתנדבו...

18 בדצמבר 2023

מוצר חדש: תי-קו-מיקס - מערכת ייצור תה קומפוסט לחידוש פוריות קרקע בשטחים קטנ...
פטנט ישראלי: 70 ירקות ועשבי תיבול - בחבית אחת!
קומפקטוס עין החורש מציגה : סטנדרט חדש בתחום חקלאות אורבנית

17 במרץ 2024

בי-יו דבש חוברת למכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT) לפיתוח טכנולוגיה הרותמת ת...

29 בפברואר 2024

פיתוח פירות וירקות המתייבשים באופן עצמאי על הצמח

21 בינואר 2024

מלגות בסכום כולל של מעל רבע מיליון שקלים לסטודנטים מצטיינים לחקלאות שיתנדבו...

18 בדצמבר 2023

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחירת תחום עניין

כדי להיות תמיד מעודכנים