מי תהיה תמונת הטבע והחקלאות של ישראל לשנת 2017?

 נבחרו 20 הצילומים שעלו לשלב הגמר של תחרות

 "הגלריה החקלאית- חקלאות בנוף הישראלי" שעורכת

 הקרן לביטוח נזקי טבע בחקלאות

פרסום

 מי תהיה תמונת הטבע והחקלאות של ישראל לשנת 2017? הקרן לביטוח נזקי טבע בחקלאות, קנט, בחרה את  20 התמונות שעלו לשלב הגמר של התחרות שנועדה לחשוף לציבור הרחב את תרומתה הגדולה של החקלאות לפיתוחה של המדינה ואת יופיו המרהיב של הנוף הישראלי. זאת מתוך מאות תמונות שנשלחו השנה לתחרות. את התמונה הזוכה יבחר הציבור הרחב.

תחרות הצילום המסורתית "הגלריה החקלאית" של קנט, הקרן לביטוח נזקי טבע בחקלאות, מתקיימת זו השנה השתיים עשרה. השנה התחרות מתקיימת בסימן 50 שנות פעילות של הקרן. כבכל שנה, התחרות נועדה לחשוף לציבור הרחב את תרומתה הגדולה של החקלאות לפיתוחה של המדינה ואת יופיים המרהיב של הטבע והחקלאות בישראל. התחרות, שהחלה כתחרות סגורה לחקלאים בלבד, נפתחה לציבור הרחב והפכה במרוצת השנים לתחרות צילומי החקלאות הישראלית והטבע המקומי המרכזית בארץ. במשך השנים נשלחו לתחרות תמונות מקוריות ויצירתיות של שדות, גידולים, בעלי חיים, ציוד חקלאי ועוד. הגלריה הפכה ל"שגרירה" של החקלאות הישראלית ותמונות נבחרות הוצגו בתערוכות חקלאיות בינלאומיות ובשגרירות ישראל ברחבי העולם. בשנה האחרונה בלבד הוצגה "הגלריה החקלאית" בתערוכה חקלאית גדולה שהתקיימה בהודו.

התמונות שעלו לשלב הגמר כוללות מגוון רחב מאוד של צילומים, שנשלחו מכל רחבי הארץ, ובכלל זה תמונות נוף ותמונות מחיי היומיום של החקלאים בישראל. בין השאר עלו לגמר תמונות מרהיבות של גידולים שונים כגון רימונים, חמניות, גידולי פלחה וכן של ציוד חקלאי, בעלי חיים ותמונות נוף יוצאות דופן מאזורים שונים ברחבי הארץ.

הציבור מוזמן להיכנס לדף הבית של קנט http://www.kanat.co.il   ולדרג את הצילומים האהובים עליו מבין 20 התמונות שעלו לשלב הגמר. ההצבעה לציבור נפתחת ב-5/6/17 ותהיה פתוחה עד ה-16/6/17.

פרסום

 

 

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

תמיכה בצעירים בענף החקלאות

7 ביולי 2024

מגדלי הירקות ממשיכים לסבול מנזקי משבר האקלים

7 ביולי 2024

תמיכה ישירה על סך של כ- 40 מיליון ₪ במגדלי עצי זית לשמן

7 ביולי 2024

ארגון מגדלי הפירות בישראל קיים סיור חירום במטעי צפון רמת הגולן ובחברת השיוו...

3 ביולי 2024

קנט, הקרן לביטוח נזקי טבע בחקלאות: שיא בהיקף נזקי החום הישירים לגידולים החק...

3 ביולי 2024

קרן "פועלים לתקומה" של בנק הפועלים תקים בית ספר חקלאי של רשת בתי הספר ״אדם ...

26 ביוני 2024

תמיכה בצעירים בענף החקלאות

7 ביולי 2024

מגדלי הירקות ממשיכים לסבול מנזקי משבר האקלים

7 ביולי 2024

תמיכה ישירה על סך של כ- 40 מיליון ₪ במגדלי עצי זית לשמן

7 ביולי 2024

ארגון מגדלי הפירות בישראל קיים סיור חירום במטעי צפון רמת הגולן ובחברת השיוו...

3 ביולי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחירת תחום עניין

כדי להיות תמיד מעודכנים