מי ייבחרו ל- TOP 5 של האגרו-פודטק

מי ייבחרו ל- TOP 5  של האגרו-פודטק

והחקלאות לשנת 2022?

עשרות חידושים ופיתוחים פורצי דרך שעתידים לשנות את עתיד החקלאות יוצגו במסגרת התערוכה הבינלאומית- אגרומשוב 2022- הארוע החקלאי המוביל בישראל. צוות מקצועי יבחר את חמשת הפיתוחים המובילים בתחומי החקלאות, האגרו-פודטק וטכנולוגיות בנושא איכות הסביבה.

פרסום

 

מדובר בתחומים עם השקעות חסרות תקדים. כך לדוגמה בתחום האגרו-פודטק חלה עליה ניכרת בהשקעות ובעשור האחרון, ההשקעות בתחום הוכפלו פי 12. על פי הערכות, עד שנת 2050 אוכלוסיית העולם תגדל ב-2 מיליארד איש, כך שקצב ייצור המזון  יגדל בכ-70% וישראל הינה בין 10 המדינות המובילות בעולם בתחום זה.

 

כזכור, במסגרת תערוכת החקלאות הבינלאומית אגרומשוב 2021 נבחרו חמישה פיתוחים כמובילים לשנת 2021: המערכת החדשנית- 'כיפת ברזל' נגד מזיקים, גנבים וטרור חקלאי של חברת 'זורונט' הישראלית, פיתוח שכבר בשימוש בשטח הוריד את הפשיעה בעשרות אחוזים, הרחפן החדשני והטכנולוגי בחקלאות של חברת הרחפנים והטכנולוגיה- אגרוסקאוט הסורק את השטח ומבצע מיפוי מהיר ומעמיק, הפיתוח של חברת 'מפרודה' -ההופך את בית האריזה למעבדה מתקדמת במיכון חדשני ואריזה בטכנולוגיית מיון החדשנית ביותר לחברות הגדולות, שורת המוצרים של מרכז מזון נהלל– תבואת הארץ, למארזי אוכל מוכן ארוז ואיכותי ובשקים קטנים המאפשרים מענה לקצוות עבור בעלי חיים ו-פיתוח חדשני ופורץ דרך של חברת רוטס טכנולוגיות חקלאיות ברות קיימא המאפשר שינוי של הטמפרטורה בבית השורשים לשם הגדלת יבול ושיפור איכותו.

 

כעת, לתערוכת אגרומשוב וקלינטק שיתקיימו ב 5-6.9.2022 בבנייני האומה בירושלים נרשמו כבר עשרות חברות ויזמים הצפויים להציג את הפיתוחים והחידושים הגדולים בתחומי החקלאות ואיכות הסביבה. וועדה מקצועית תבחן את הפיתוחים ותכריז על  הנבחרים בתואר הנחשק TOP5 לשנת 2022. ההרשמה לאירוע עדיין בעיצומה – https://mashov.online/product/agromashov/

פרסום

 

חיים אלוש מנכ"ל אגרומשוב ציין: "החברות השונות בתחום החקלאות ואיכות הסביבה, היזמים, הסטארטאפיסטים והחקלאים עמלים כל השנה על מנת להתפתח, להתחדש, להתעצם ולהביא את קדמת הטכנולוגיה לשוק הישראלי ומכאן לכל רחבי העולם. לראשונה השנה יוקם בתערוכה מתחם סטארטאפיסטים כדי לחבר גם את תחום הפודטק והחדשנות הזו לעולם החקלאות".

תערוכת אגרומשוב 2022 תתקיים בבנייני האומה בירושלים ב-5-6.9.2022, במסגרת התערוכה יוצגו מגוון טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות לעולם החקלאות ולחקלאי, יתקיימו כנסים מקצועיים ועוד. תערוכת אגרומשוב מדובר בתערוכה המובילה והגדולה בישראל לחקלאות שתתקיים זו השנה ה 31, עם מאות מציגים ואלפי חקלאים ויזמים בתחום החקלאות. התערוכה מתקיימת בחללים ממוזגים כאשר מציגים ויזמים גם מעבר לים ישתתפו בארוע.

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

93.3% מהדגימות של דוח שאריות חומרי ההדברה עמדו בתקן הישראלי, שהוא מהמחמירים...

20 במאי 2024

פרופסור בני חפץ נכנס  הבוקר לתפקיד ראש מינהל המחקר החקלאי- מכון וולקני

19 במאי 2024

מחקרים חדשים פורצי דרך הוצגו בכנס מיגל ה-19 ע"ש יעקב ארזי ז"ל

15 במאי 2024

חתימה על הצהרת כוונות עם רומניה לאספקת חיטה לישראל בעת חירום

12 במאי 2024

בצל עליות המחירים במשק: ועדת הבריאות דנה ברפורמת המזון שמוביל משרד הבריאות

9 במאי 2024

היקף נזקי מזג האוויר לחקלאות בחורף האחרון - למעלה מ-150 מיליון ש"ח

7 במאי 2024

93.3% מהדגימות של דוח שאריות חומרי ההדברה עמדו בתקן הישראלי, שהוא מהמחמירים...

20 במאי 2024

פרופסור בני חפץ נכנס  הבוקר לתפקיד ראש מינהל המחקר החקלאי- מכון וולקני

19 במאי 2024

מחקרים חדשים פורצי דרך הוצגו בכנס מיגל ה-19 ע"ש יעקב ארזי ז"ל

15 במאי 2024

חתימה על הצהרת כוונות עם רומניה לאספקת חיטה לישראל בעת חירום

12 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחירת תחום עניין

כדי להיות תמיד מעודכנים