מי הוא רמי לוי ?

האם רמי לוי הוא גיבור הצרכנים או שועל עסקי וקר?

האם רמי לוי הוא איש עסקים חברתי, 
אביר הצרכנים שהצליח לרסק את השליטה המוחלטת של הרשתות היקרות ולהוריד את מחירי המזון, או מנהל דורסני שפוגע בעובדים שלו ובחקלאים ומינה את בני משפחתו לתפקידים בכירים?

יום שלישי השבוע, בית הדין הארצי לעבודה בירושלים. רמי לוי, מוקף בסוללת עורכי דין, יועצים ובכירים בחברה הקרויה על שמו, מתייצב לדיון בג'ינס וחולצה פשוטה, המראה שנהפך לסמל המסחרי של מי שכונה רובין הוד של עולם הקמעונות. בצד השני: עובדיו של לוי בחברת ביכורי השקמה, חברה בת שדרכה קנה בשנים האחרונות פירות וירקות, ופעלה במרכז לוגיסטי גדול בתימורים. אלה הם אנשים שעובדים קשה כדי לסגור את החודש, ובניגוד ללוי אינם מתגוררים בווילה עצומת ממדים בשכונת מלחה בירושלים, עם בריכה צמודה. הסיבה לדיון היא מאבקם של העובדים נגד סגירת החברה ומיזוגה בתוך החברה האם הגדולה.

בחודשיים האחרונים הצליחו 180 העובדים להקים ועד יציג, אף שלוי נלחם נגד המהלך הזה. בין היתר, לפי עדויות של עובדים, הוא הכריח אותם לחתום על טפסים שהם מסכימים לפיטוריהם וקליטתם בחברה החדשה – כאשר לצדו עובדות ועובדים שגייס מחברות כוח אדם, מועמדים להחלפתם אם לא יחתמו על הטופס. לדברי נורית אמיתי־רחמים, יו"ר הוועד, לעבודה בחברה אף הוחזר עובד שבעבר התלוננה נגדו כי הטריד אותה מינית, אחרי שנה שלא עבד בחברה.

פרסום

למאמר המלא 

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

"החקלאות וביטחון המזון": השם החדש למשרד של דיכטר

1 ביולי 2024

מהם סוגי הפירות מיוחדים שניתן למצוא בתאילנד

28 ביוני 2024

השיטות החקלאיות השונות לגידול זיתים

26 ביוני 2024

הנתונים המעודדים בחקלאות של שנת 2023 למרות המלחמה

29 במאי 2024

פוג'יטסו לוקח את החקלאות לרמות חדשות

28 במאי 2024

האם הפחתת המכסים על יבוא פירות וירקות הובילה לירידה במחירי התוצרת הטרייה?

23 במאי 2024

"החקלאות וביטחון המזון": השם החדש למשרד של דיכטר

1 ביולי 2024

מהם סוגי הפירות מיוחדים שניתן למצוא בתאילנד

28 ביוני 2024

השיטות החקלאיות השונות לגידול זיתים

26 ביוני 2024

הנתונים המעודדים בחקלאות של שנת 2023 למרות המלחמה

29 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחירת תחום עניין

כדי להיות תמיד מעודכנים