מיזם חדש: "החווה השיתופית" תוריד את מחירי הקנאביס הרפואי למטופלים

 

"החווה השיתופית לקנאביס רפואי" היא מיזם חדש שיאפשר למשקיעים (מטופלי קנאביס רפואי, בני משפחות או כל אזרח המעוניין להשקיע בתחום ולסייע לחולים) למטופלים ולבני משפחותיהם "לאמץ חולה" ולקבל עציץ קנאביס על שם החולה בעלות של 370 ₪. תמורת זאת יקבלו המשקיעים תשואה שנתית של 10% והנחה משמעותית בעלות הקנאביס הרפואי שאותם חולים צורכים כך שכל מטופל יקבל בכל חודש כ-30 גרם קנאביס רפואי ללא עלות גידול (במחירי אריזה ושילוח בלבד), למשך 5 חודשים. העציצים עצמם יגודלו כמובן בחוות קנאביס מורשות (כמתחייב בחוק) והחווה השיתופית תתקין לכל עציץ שיאומץ לוחית זיהוי עם שם המשקיע, כך שהמשקיעים יוכלו לצפות לעקוב אחר צמיחת העציץ שלהם באמצעות רחפן עם מצלמה

 

פרסום

מיזם "החווה השיתופית" בראשות אורי גלזר, מחלוצי תחום הקנאביס הרפואי בישראל,  חתם על הסכם שיתוף פעולה עם ספקיות הקנאביס הרפואי טבע אדיר ותיקון עולם, במסגרתו היא תרכוש מחוות הקנאביס הרפואי שירותי גידול וכך תאפשר לחולים הזקוקים לקנאביס רפואי, בני משפחותיהם ומשקיעים המעוניינים לאמץ חולים, לאמץ "עציץ" קנאביס תמורת 370 ש"ח. בתמורה לאימוץ העציץ מטופל בעל רישיון לקנאביס רפואי (שייבחר ע"י המשקיע) יזכה ב-30 גרם קנאביס רפואי ללא עלויות הגידול לכל חודש במשך 5 חודשים, דבר אשר יביא לחיסכון משמעותי בהוצאה הקבועה של מטופלים על קנאביס רפואי (לעומת המחירים בבתי המרקחת), בנוסף המשקיעים יזכו לתשואה שנתית של 10% והחווה השיתופית מתחייבת שההשקעה שלהם תוחזר תוך 3 שנים.

בנוסף, החווה השיתופית תתקין לכל עציץ תווית זיהוי עם שמו של המאמץ, ורחפן עם מצלמה יסייר ברחבי החווה כך שאותם מאמצים יוכלו לעקוב באופן שוטף אחר הגידול של העציץ שאימצו.

בתקופה זו בה רפורמת הקנאביס הרפואי נכנסת לתוקף ומטופלי הקנאביס הרפואי מועברים לרכישת הקנאביס הרפואי בבתי מרקחת מורשים, בעלויות של בין 150 ל- 200 ₪ ל- 10 גרם. עלויות הרכישה כוללות את עלויות הגידול ובמקרה של משלוח נוספת עלות המשלוח. בנוסף, מזה תקופה שקיים מחסור באספקת קנאביס רפואי כך שאלפי מטופלים מתקשים להשיג את הקנאביס הרפואי לו הם זקוקים על בסיס חודשי. החווה השיתופית מציעה להם למעשה להמנע ממצב בו הם ימצאו עצמם ללא אספקה שוטפת של הקנאביס הרפואי, כאשר עציץ שהם, בן משפחתם, או משקיע אימצו יעניק אספקה שוטפת עבורם.

מודל החווה השיתופית, מעבר להבטחה לתשואה על ההשקעה ואספקה שוטפת מסודרת עבור המטופלים, מאפשר למטופלי קנאביס רפואי חיסכון כספי משמעותי, כאשר במשך 5 חודשים הם יהיו פטורים מעלויות הגידול. לדוגמה, מטופל אשר רוכש 30 גרם קנאביס רפואי בחודש דרך בתי המרקחת ומקבל את הקנאביס במשלוח הביתה, נאלץ לשלם כ- 700 ₪ לחודש.

 

פרסום

דרך החווה השיתופית, מעבר להשקעה חד פעמית של 370 ₪ שתוחזר בתוספת תשואה, הוא ישלם על 30 גרם רק את עלויות האריזה, הטיפול והשילוח  – 125 ש"ח לחודש במקום 700 ש"ח, למשך 5 חודשים – חיסכון כולל של כ- 2,875 ₪ לאורך התקופה הכוללת. כמובן, משקיעים יכולים לרכוש יותר מעציץ אחד, וכך להגדיל את כמות הקנאביס הניתן ללא עלות גידול או את אורך התקופה (בכפוף לרישיון של המטופל ועד 3 שנים). במקרה שנרכש עציץ אחד, על תוספת כמות (לפי הרישיון) מעל ל-30 גרם, המטופל יתבקש לשלם עוד 6 ₪ לגרם תפרחת ועוד 15 ₪ עלות אריזה ורגולציה לכל שקית של 10 גרם קנאביס.

 

"מדובר על הזדמנות ענקית עבור חולים הזקוקים לקנאביס רפואי ובני משפחותיהם, אשר סובלים כיום ממצוקה גדולה באספקת הקאנביס הרפואי לבתי המרקחת. אותם חולים שיאמצו עציץ יהנו מאספקה קבועה של קאנביס רפואי באמצעות משלוח ישירות אליהם במחירים נמוכים משמעותית ממחירי השוק ויוכלו גם לעקוב אחר הגידול שלהם. החווה השיתופית תתחיל את הגידולים בחודש אוקטובר הקרוב והאספקה תשלח החל מינואר 2020",  אומר אורי גלזר, יוזם החווה השיתופית.

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

מיזם חדש: "החווה השיתופית" תוריד את מחירי הקנאביס הרפואי למטופלים

29 בפברואר 2024

הודעה ליבואנים - אושר היבוא של ייחורים לא מושרשים של קנביס מאוגנדה
קנאביס רפואי - מה היתרונות לעומת קנאביס "רגיל"
אחד מיצרני הקנאביס הגדולים בעולם, הודיע על כניסה לשוק הישראלי במחיר נגיש
  חברת בטרסידס החלה לייצא מגוון זנים לשימוש קנאביס רפואי לשוק הקנדי
מתאימים את עצמם לצרכי הלקוח . תאורה ואוורור לחממות בחקלאות
מיזם חדש: "החווה השיתופית" תוריד את מחירי הקנאביס הרפואי למטופלים

29 בפברואר 2024

הודעה ליבואנים - אושר היבוא של ייחורים לא מושרשים של קנביס מאוגנדה
קנאביס רפואי - מה היתרונות לעומת קנאביס "רגיל"
אחד מיצרני הקנאביס הגדולים בעולם, הודיע על כניסה לשוק הישראלי במחיר נגיש
תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחירת תחום עניין

כדי להיות תמיד מעודכנים