מהדרין תרכוש 51% מחברת MORE בריאות המייצרת ומשווקת אבוקדו בשל המוכן לאכילה .

הרכישה מצטרפת למהלך עליו דיווחה מהדרין לאחרונה להקמת חברה במרוקו לגידול אבוקדו בהיקף שנתי צפוי של כ- 10 אלפי טון אבוקדו בשנה שישווקו לאירופה

חברת מהדרין, תאגיד העיבוד החקלאי ויצואנית הפרי הגדולה בישראל, ממשיכה במסע ההתרחבות ומדווחת על רכישת 51% מחברת MORE בריאות, בעלת המותג "אבוקדו בשל", המייצרת ומשווקת אבוקדו בשל המוכן לאכילה.
הרכישה תאפשר למהדרין להגדיל עוד יותר את כמויות האבוקדו אותן היא משווקת, אשר נחשב לאחד ממנועי הצמיחה המרכזיים של החברה בישראל ובאירופה.

MORE בריאות בבעלות דורון דיאמנט ואורי קפלן נוסדה בשנת 2015 מתוך כוונה לספק מענה לביקוש באבוקדו איכותי, בשל ומוכן לאכילה. החברה משווקת את מוצריה תחת המיתוג "אבוקדו בשל" דרך רשתות קמעונאיות שונות ובהן שופרסל, מגה, יוחננוף, PM-AM וכן למסעדות ולסקטור המוסדי. ל-MORE בריאות מפעל בכפר מונש ומערכת הפצה לנקודות המכירה וללקוחות.

פרסום

בהתאם להסכם בין החברות סוכם כי MORE בריאות תמשיך לפעול באופן עצמאי בניהול המייסדים, תוך חיזוק שיתוף הפעולה הקיים עם מהדרין וניצול פלטפורמות הגידול והשיווק של שתי החברות, במטרה להתרחב לשווקים נוספים בארץ ובחו"ל.

מ-MORE בריאות נמסר: "החיבור למהדרין מגיע אלינו בעיתוי הנכון, ויסייע ל-MORE בריאות להמשיך את הצמיחה המהירה בה אנו נמצאים".

ממהדרין נמסר: "אנו שמחים מאד על השותפות בחברת MORE בריאות אשר מציגה שיעורי צמיחה דו-ספרתיים גבוהים ומספקת מענה למוצר חקלאי עם ביקושים ערים בישראל ובעולם. החיבור בין החברות יאפשר לנו להגדיל את נוכחותנו בנקודות המכירה הקיימות עם מוצר ייחודי וכן להתרחב לנקודות מכירה נוספות."

רכישת השליטה בחברת MORE בריאות מצטרפת לשיתוף הפעולה עליו דיווחה מהדרין במרוקו, אשר תואם את האסטרטגיה של החברה שהינה בין היתר להיות מגדל פרי גם מחוץ לישראל, באופן המאפשר לחברה להגדיל את היקפי הפרי שהיא משווקת וכן לסייע לחברה לספק ביקושים הקיימים בשווקים מחוץ לעונת הפרי בישראל.

פרסום

בהתאם לאסטרטגיה זו, מהדרין תמצה את כל הכמות של פרי ישראלי שהיא יכולה למכור, תוך הגדלת פעילותה הבינלאומית בפרי ממקורות אחרים. הגדלת הפעילות צפויה להיעשות הן בסחר של פרי והן כמגדל בחו"ל.

 

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

סטארטאפ חדשני יצמצם אובדן יבול באמצעים ידידותיים לסביבה 

7 ביולי 2024

מצע גידול חדשני מציל את יבול המלפפונים ממחלת הפוזריום

30 ביוני 2024

התחלת עונת הפיטאיה בישראל

28 במאי 2024

חברת סטארט אפ האגריטק Edete מכפילה פי ארבעה את שטחי האבקת הפיסטוקים שלה בקל...

20 באפריל 2024

קומפקטוס עין החורש מציגה : סטנדרט חדש בתחום חקלאות אורבנית

17 במרץ 2024

בי-יו דבש חוברת למכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT) לפיתוח טכנולוגיה הרותמת ת...

29 בפברואר 2024

סטארטאפ חדשני יצמצם אובדן יבול באמצעים ידידותיים לסביבה 

7 ביולי 2024

מצע גידול חדשני מציל את יבול המלפפונים ממחלת הפוזריום

30 ביוני 2024

התחלת עונת הפיטאיה בישראל

28 במאי 2024

חברת סטארט אפ האגריטק Edete מכפילה פי ארבעה את שטחי האבקת הפיסטוקים שלה בקל...

20 באפריל 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחירת תחום עניין

כדי להיות תמיד מעודכנים