דף הבית / חדשות בחקלאות / מאה חברות כבר הבטיחו השתתפותן בתערוכה החקלאית הגדולה בישראל!

מאה חברות כבר הבטיחו השתתפותן בתערוכה החקלאית הגדולה בישראל!

כנס מקצועי, ביתני תצוגה על פני 15 דונם, משלחות מהארץ והעולם

תחנת “יאיר”, מו”פ ערבה תיכונה וצפונית, חצבה, 30-31 בינואר 2019

השנה הבטיחו כבר מאה חברות חקלאות, מים, אנרגיה, טכנולוגיה וביו-טכנולוגיה מהארץ והעולם, את השתתפותן בתערוכה החקלאית השנתית הגדולה בישראל, שתפתח בתחנת “יאיר” בחצבה, מרכז המו”פ (מחקר ופיתוח) החקלאי בערבה תיכונה וצפונית, ב- 30-31 בינואר 2019, תחת הכותרת חדשנות ופיתוח חקלאי מתקדם בישראל. התערוכה אינה מנותקת מהווית החקלאות החדשנית המתקדמת, המייצגת את החקלאות העתידית ומתקיימת באזור החקלאי עצמו ולא במתחמים עירוניים.

פרסום

לתערוכה השנתית המשתרעת על פני יותר מ- 15 דונם של ביתני תצוגה וחממות ומניפה את דגל חדשנות הפיתוח החקלאי המתקדם בישראל, צפויים להגיע עשרות אלפי מבקרים מהארץ והעולם, לחזות בהצלחת חקלאות ההיי טק המשגשגת, דווקא בלב המדבר, עם תוצרים ויבולים חקלאיים מובחרים, העומדים בתקנים המחמירים ביותר של האיחוד האירופי ומיוצאים לשווקי אירופה וארה”ב.

כחלק מהתערוכה, יוצג מתחם של המתמחים בערבה, המגיעים ממספר ארצות, ללימודי חקלאות מתקדמת, בשיתוף אוניברסיטת ת”א, שיציגו את תרבותם ותלבושותיהם.

כמו כן, יתקיים שוק חקלאות חברתית ישירה, למכירת ירקות מובחרים המטופחים בערבה ללא פערי תיווך, ישירות מהחקלאי לצרכן.

עוד יוצגו בתערוכה ביתנים של החברות המובילות במשק מתחומי: תעשיות חקלאות, מים, גינון, מיכון, אנרגיה סולרית ופיתוחים של זנים חדשים בענף הירקות, פירות, עשבי תבלין, חקלאות ימית המתפתחת בישראל, כלי רכב חקלאיים ורכבי שטח מדגמי 2019 ועוד.

 

ראש מועצה אזורית ערבה תיכונה, ד”ר אייל בלום אומר: “השנה בחרנו להציג בתערוכה את הפתרונות היצירתיים והחדשניים, המחקרים החדשים בתחום החקלאות והמיכון המודרני להמשך קיומו של ענף החקלאות בעתיד. התערוכה מהווה מפגש שנתי מרכזי ומקצועי, לכלל הגופים החקלאיים, החקלאים עצמם, התעשיות וההחברות העוסקות בתחומי החקלאות ומהווה תעודת כבוד לחקלאות המתקדמת והמשוכללת, המייצאת את התוצרת הייחודית והאיכותית מישראל לשווקים בחו”ל, כמו גם תצוגת מחקרים, המצאות טכנולוגיות לתעשיות ומשקים חקלאיים בעולם ועוד. אני מזמין את החברות החקלאיות, ציבור החקלאים והקהל הרחב להגיע ולהשתתף בתערוכה”.

פרסום

מפיק התערוכה החקלאית אייל שיראי, תושב צוקים בערבה התיכונה, על יחסי הציבור הופקד זו השנה

ה-12 משרד ‘תקשורות יעל שביט’.

התערוכה פתוחה לקהל הרחב ללא תשלום.

Print Friendly, PDF & Email

בנוסף אולי תאהב/י

מצטרפים לדף הפייסבוק של אגרונט ונשארים מעודכנים כל הזמן‎

אודות מערכת פורטל אגרונט

מערכת פורטל אגרונט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום החקלאות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

בידקו גם

עמק הירדן בדרך להפוך למרכז אגרו-טק בינ”ל מוביל

במכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן נפתח השבוע (חמישי 14/2)  מרכז החדשנות kinneret-innovation, פרי שיתופם של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *