לגדל ירקות בריאים מהנוחות של סלון ביתכם

הגינון בשיטת טור (Column Gardening ) משלב טכנולוגיה מתקדמת המספקת תאורת LED, בקרת אקלים והשקיה אוטומטיים לצורך גידול ביתי של מזון בריא. המכשיר החדש יוצג לראשונה בתערוכת CES 2020. המארזים שיוצעו בשלב הראשון יכללו מגוון של 20 ירקות, לרבות חסה רומית ומגוון סוגים אחרים של חסה, ארגולה, עולש ובזיליקום.

 

חברת LG Electronics תחשוף בתערוכת CES 2020 מכשיר גינון פנים-ביתי – במהלך ראשון שלה בעולם הגינון הביתי. המכשיר המהפכני של LG משלב בקרת תאורה מתקדמת, בקרת טמפרטורה ומים, מארזי זרעים יעודיים ואפליקציה לניטור קצב הצמיחה, הכל על מנת לסייע למשתמשים לגדל ירקות בעלי ערך תזונתי גבוה בביתם הפרטי.

פרסום

 

מכשיר הגינון הביתי של LG מאפשר גם למשתמשים חסרי כל ניסיון בחקלאות ובגינון ליהנות מתוצאות מצוינות, מזינות וטעימות. הוא מתוכנן לטובת מיליוני צרכנים בכל העולם, המעוניינים לדעת בדיוק מהיכן הגיע האוכל המונח על הצלחת שלהם. כך ניתן ליהנות מצמחי תיבול ומירקות טריים בגידול ביתי לאורך כל השנה – גם כאשר מתגוררים בלב העיר.

המכשיר החדש עושה שימוש במודולים גמישים, על מנת לחקות את תנאי הסביבה האופטימאליים המאפיינים מרחבי גידול חקלאי: הוא מבצע התאמה מדויקת של הטמפרטורה הפנימית, תוך התחשבות בשעה ביממה; תאורת LED, מערכת הזרמת אוויר, וניהול הזרמת מים מאפשרים לזרעים לצמוח במהירות. המערכת מסוגלת לטפל בעד 24 חבילות זרעים* במתכונת "הכל בחבילה אחת", המספיקות על מנת לספק למשפחה בת ארבע נפשות מגוון ארוחות בריאות ועשירות.

 

מעמדה המוביל של LG והידע המצטבר שלה בתחום מכשירי החשמל הביתיים ניכרים היטב במכשיר הגינון הביתי החדש. אחד מרכיבי המפתח במכשיר החדש היא טכנולוגיית אספקת המים ללא צורך בסחרור רצוף (non-circulating), המחלקת באופן שווה את כמות המים המדויקת הדרושה לכל צמח. טכנולוגיית הליבה הזאת מונעת התפתחות טחב וריחות לא נעימים, ומבטיחה סביבה נקיה שבה יכולים לצמוח עלים וירקות בריאים. אפליקציה יעודית מסייעת למשתמשים לנהל ולנטר את הצמחים שלהם, ומציעה הנחיות שימושיות בכל שלב לאורך הדרך, הכל על מנת להבטיח יבול מוצלח. מארזי הזרעים במתכונת "הכל בחבילה אחת", כוללים את הזרעים עצמם, אזוב כבול המתאים להנבטה וצמיחה בשילוב עם דשן, ומתוכננים לשתילה מיידית. המארזים שיוצעו בשלב הראשון יכללו מגוון של 20 ירקות, לרבות חסה רומית ומגוון סוגים אחרים של חסה, ארגולה, עולש ובזיליקום.

 

פרסום

לדברי Song Dae-hyun, נשיא חברת מכשירי החשמל הביתיים ומערכות מיזוג האוויר של LG: "עם המספר העולה של צרכנים המקיימים אורח חיים צמחוני וטבעוני, חשוב היה לנו לתרום למגמה הזאת. מערכת הגינון הביתי הראשונה שלנו מייצגת תחום חדש לקבוצת מכשירי החשמל הביתיים של LG, ומאפשרת לצרכנים לאכול בריא יותר תוך שהם נהנים מחוויית הגידול של האוכל שלהם – במתכונת העולה בקנה אחד עם הגישה המנחה את LG, החותרת להפוך את החיים לטובים יותר".

 

 

*הקיבולת תלויה במגוון חבילות הזרעים

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

סטארטאפ חדשני יצמצם אובדן יבול באמצעים ידידותיים לסביבה 

7 ביולי 2024

מצע גידול חדשני מציל את יבול המלפפונים ממחלת הפוזריום

30 ביוני 2024

התחלת עונת הפיטאיה בישראל

28 במאי 2024

חברת סטארט אפ האגריטק Edete מכפילה פי ארבעה את שטחי האבקת הפיסטוקים שלה בקל...

20 באפריל 2024

קומפקטוס עין החורש מציגה : סטנדרט חדש בתחום חקלאות אורבנית

17 במרץ 2024

בי-יו דבש חוברת למכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT) לפיתוח טכנולוגיה הרותמת ת...

29 בפברואר 2024

סטארטאפ חדשני יצמצם אובדן יבול באמצעים ידידותיים לסביבה 

7 ביולי 2024

מצע גידול חדשני מציל את יבול המלפפונים ממחלת הפוזריום

30 ביוני 2024

התחלת עונת הפיטאיה בישראל

28 במאי 2024

חברת סטארט אפ האגריטק Edete מכפילה פי ארבעה את שטחי האבקת הפיסטוקים שלה בקל...

20 באפריל 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחירת תחום עניין

כדי להיות תמיד מעודכנים