כרובית אלמוגים "סליו"

כרובית האלמוגים 'סליו', ירק חדש יחסית בארצנו, שילוב מעודן בין ברוקולי וכרובית. ה'סליו' היא פיתוח חדש של חברת "הזרע" – החברה הגדולה בישראל לייצור ושיווק זרעי מכלוא של ירקות וגידולי שדה. פרחיה מחודדים וספיראליים בדומה לצורת הפגודה, או אם תרצו צריחי טירה או אלמוגים. צבעה ירוק בהיר וטעמה אגוזי ומעודן מאוד. מומלץ לאכול גם את הגבעולים.


לכרובית האלמוגים "סליו" צבע ירוק בהיר, ללא כתמים או פגמים, ועליה ירוקים ורעננים. יש לאחסנה בקירור וניתן להכין ממנה כל מאכל שהייתם חפצים להכין מכרובית רגילה או ברוקולי, ובהחלט מומלץ לשמור עליה בשלמותה, כדי ליהנות מיופייה בזמן ההגשה. אפשר לאדות אותה באידוי קצר מאוד, לבשל אותה במי מלח או לאפות אותה. אם אתם נמנים על אוכלי הברוקולי הטרי ללא כל אידוי – תוכלו לאכול כך גם את כרובית האלמוגים.

ניתן להשיג את כרובית האלמוגים 'סליו' בירקניות מובחרות ובקרוב יצורף אליה ספרון מתכונים.

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

זני פירות הדר חדשים

18 בפברואר 2024

"מנגו ננסי" והפרי העשיר ביותר בארץ בוויטמין סי!
זנים מסחריים שיאריכו את עונת הדובדבן
גדילן מצוי marianum Silybum משפחת המורכבים Asteraceae
תפוח אדמה.. אלה מה
מיני פלפל לממולאים ובישול
זני פירות הדר חדשים

18 בפברואר 2024

"מנגו ננסי" והפרי העשיר ביותר בארץ בוויטמין סי!
זנים מסחריים שיאריכו את עונת הדובדבן
גדילן מצוי marianum Silybum משפחת המורכבים Asteraceae
תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחירת תחום עניין

כדי להיות תמיד מעודכנים