כיל מודיעה על רכישת GROWERS HOLDINGS, INC., הפועלת בתחום החקלאות המדייקת בארה"ב

כיל מודיעה על רכישת GROWERS HOLDINGS, INC., הפועלת בתחום החקלאות המדייקת בארה"ב

הרכישה תחזק את יכולותיה של כיל ותאיץ את תהליך הפיתוח בתחום החקלאות הדיגיטלית

 

פרסום

יצרנית גלובלית מובילה של מינרלים וכימיקלים מיוחדים, הודיעה היום כי רכשה את Growers Holdings, Inc. ("Growers"), חברה חדשנית בתחום עיבוד וניתוח נתונים חקלאיים, במטרה להרחיב את הפתרון הדיגיטלי של כיל ולהאיץ את קצב פיתוחו.

פלטפורמת האגרונומיה של Growers מעצימה את יכולת קבלת ההחלטות של חקלאים, אגרונומים ואנשי מקצוע אחרים בענף החקלאות ע"י מתן המלצות מבוססות נתונים באופן מהיר וקל ליישום.

הפלטפורמה מעבדת ומנתחת נתונים רלוונטיים הנאספים ידנית או באמצעות מכונות חקלאיות בצורה מהירה, גמישה וממוקדת לכדי תכניות המאפשרות קבלת החלטות זריעה, המלצות דישון ורכישת תשומות בצורה מהירה ואיכותית. תכניות אלה נשלחות למכונות החקלאיות השונות הפועלות בשדה ומאפשרות את יישומן המידי. Growers, שבסיסה בראלי, צפון קרולינה, מעסיקה צוות של data scientists, מהנדסים, מפתחים ואגרונומים, המשרתים בסיס לקוחות צומח במהירות ברחבי ארה"ב.

רביב צולר, נשיא ומנכ"ל כיל: "רכישת Growers מרחיבה ומחזקת את יכולותינו בתחום השירותים הדיגיטליים לחקלאות הכוללים פיתוח פתרונות חדשניים שיאפשרו שיפור בתפוקה החקלאית ויישום פרקטיקות חקלאיות ברות-קיימא ויעילות יותר. שילוב הפלטפורמה הייחודית של Growers עם הידע האגרונומי הנרחב של כיל, יאיץ את תהליך הפיתוח והחדירה לשוק, במטרה ליצור שירות דיגיטלי שאין שני לו, אשר יספק לבעלי מקצוע בתחום החקלאות גישה ייחודית למידע שעד כה לא היה זמין לשימוש, באופן פשוט, מהיר ומעשי".

פרסום

סטיבן ולנסין, מייסד ומנכ"ל Growers: "לתעשיית החקלאות השפעה על כל אדם בכדור הארץ. אנו מאמינים כי קיימת הזדמנות משמעותית להוביל לעתיד בר-קיימא ורווחי יותר ע"י ניצול טוב יותר של נתונים חקלאיים. אנו נרגשים להתאחד עם כיל במשימה זו לאור הגישה המשותפת שחולקות החברות ליצירת ערך ללקוחות. עבור לקוחותינו, לא צפוי שינוי בהתנהלות השוטפת, אם כי אנו מצפים שהידע הייחודי, הגישה לאקוסיסטם הטכנולוגי בישראל ויכולותיה הנרחבות של כיל יאפשרו לנו לספק ערך הולך וגדל ללקוחותינו לאורך זמן".

מר ולנסין ימשיך בתפקידו כמנכ"ל Growers והחברה תמשיך לתת שירות ללקוחותיה ובמקביל תמנף את מקורותיה של כיל על מנת להמשיך ולפתח פתרונות טכנולוגיים שייצרו ערך לחקלאים וליועציהם ברחבי העולם.

בנוסף הודיעה כיל כי יורם סדן מונה לעמוד בראש עסקי הפתרונות הדיגיטליים של החברה החל ממרץ 2020. למר סדן ניסיון ניהולי גלובאלי משמעותי בענפי הטכנולוגיה והחקלאות המדייקת ולאחרונה מילא תפקידים מובילים בנטפים ובסימנס. מר סדן ידווח לרביב צולר, נשיא ומנכ"ל כיל ויהווה חלק מצוות הניהול הבכיר של החברה.

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

סטארטאפ חדשני יצמצם אובדן יבול באמצעים ידידותיים לסביבה 

7 ביולי 2024

מצע גידול חדשני מציל את יבול המלפפונים ממחלת הפוזריום

30 ביוני 2024

התחלת עונת הפיטאיה בישראל

28 במאי 2024

חברת סטארט אפ האגריטק Edete מכפילה פי ארבעה את שטחי האבקת הפיסטוקים שלה בקל...

20 באפריל 2024

קומפקטוס עין החורש מציגה : סטנדרט חדש בתחום חקלאות אורבנית

17 במרץ 2024

בי-יו דבש חוברת למכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT) לפיתוח טכנולוגיה הרותמת ת...

29 בפברואר 2024

סטארטאפ חדשני יצמצם אובדן יבול באמצעים ידידותיים לסביבה 

7 ביולי 2024

מצע גידול חדשני מציל את יבול המלפפונים ממחלת הפוזריום

30 ביוני 2024

התחלת עונת הפיטאיה בישראל

28 במאי 2024

חברת סטארט אפ האגריטק Edete מכפילה פי ארבעה את שטחי האבקת הפיסטוקים שלה בקל...

20 באפריל 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחירת תחום עניין

כדי להיות תמיד מעודכנים