דף הבית / חדשות חברות ישראליות / מילופרי תקבל מהמשרד להגנת הסביבה ומהחברה להגנת הטבע מימון להטמעת שיקולי מגוון ביולוגי בפעילותן

מילופרי תקבל מהמשרד להגנת הסביבה ומהחברה להגנת הטבע מימון להטמעת שיקולי מגוון ביולוגי בפעילותן

אינדקס חברות וספקים

 מילופרי מרכזת שיווק וייצוא של תוצרת חקלאית מעשרות אלפי דונם בגליל המערבי. החברה נדרשת לעמוד בתקנים בינלאומיים, ולכן הפרויקט יתמקד בפיתוח והטמעה של פרוטוקולים מתקדמים של עיבוד חקלאי תומך מגוון ביולוגי, כמו צמחי כיסוי, שימור צמחיית בר בשולי החלקות, ושימור הקישוריות האקולוגית באמצעות התאמת הגידור.

פרסום

טרה, נתיבי ישראל, מילופרי והחברה הכלכלית חבל אילות זכו במענק בהיקף של 100 אלף שקל כל אחת, להטמעת שיקולי המגוון הביולוגי בפעילותן, במסגרת קול קורא של המשרד להגנת הסביבה והחברה להגנת הטבע.

החברות הזוכות נבחרו על ידי ועדת שיפוט שכללה נציגים של המשרד להגנת הסביבה, החברה להגנת הטבע, רשות הטבע והגנים, משרד האנרגיה ומשרד הכלכלה.

הקול הקורא, הנערך כמיזם משותף בין המשרד להגנת הסביבה והחברה להגנת הטבע זו הפעם השניה, מציע לחברות עסקיות וממשלתיות חבילת מימון להטמעה של שיקולים אקולוגיים בנהלים ובתכניות עבודה.

השנה הקול הקורא זכה להתעניינות רבה: התקבלו 10 הגשות איכותיות של חברות מרכזיות בתחומי התשתיות, החקלאות והתיירות. חברי ועדת השיפוט ציינו, כי נבחרו פרויקטים שבהם  לצד ביצוע קפיצת מדרגה בניהול האקולוגי יש אף פוטנציאל גבוה לחדשנות ולהובלה מגזרית.

פרסום

הפרויקטים הנבחרים השנה – מתמנע בדרום ועד הגליל המערבי בצפון – יעסקו בסוגיות מהותיות לשמירת טבע, ובהן: מניעת זיהום תאורה, מניעת מינים משוטטים ומתפרצים הגורמים לנזקים לטבע ולחקלאות, פיתוח פרוטוקולים לעיבוד חקלאי משמר טבע, וגיבוש תכנית ניהול אקולוגית למרחב תיירותי.

Print Friendly, PDF & Email
מצטרפים לדף הפייסבוק של אגרונט ונשארים מעודכנים כל הזמן‎

אודות מערכת פורטל אגרונט

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל אגרונט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום החקלאות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר/ כמו כן אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל:[email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הרשמו לניוזלטר