חקלאות מדייקת ואון-ליין: אנליזה של יסודות ההזנה תינתן לחקלאים

חקלאות מדייקת ואון-ליין:

אנליזה של יסודות ההזנה תינתן לחקלאים

בתוך מספר דקות במקום כעשרה ימים!

פרסום

 

הפיתוח החדשני של חברתCroptimal  ייחשף בתערוכה החקלאית

הגדולה בישראל במו"פ ערבה תיכונה וצפונית בחצבה- 31.1-1.2 הכניסה חינם!

פיתוח חדשני ופורץ דרך של חברת Croptimal , מספק פתרון טכנולוגי ייחודי המצמצם את זמן ההמתנה לתוצאות האנליזה של הגידולים החקלאיים מעשרה ימים ל-10 דקות בלבד! לאחר עשרות שנים של מתן שירותי אנליזות, ביצעו לאחרונה בחברה מחקר מעמיק והצליחו לייצר תשתית המאפשרת שינוי מהותי בהליך הבדיקה המטיב עם המגדלים ומספק תוצאה מדויקת ומידית, המאפשרת פעולה מתקנת ו\או מונעת בזמן אמת, לטובת הגדלת היבול ושיפור הרווחיות.

חברת Croptimal  הוסיפה לשירותיה גם פעילות של מעבדה ניידת, בנוסף למעבדה הנייחת הקיימת לטובת החקלאים, אגרונומים וחוקרים. השרות מבוצע על ידי שילוב טכנולוגיות ספקטרוסקופיות ואלקטרו כימיה, המאפשרות קבלת טווח אנליזה רחב של יסודות ההזנה. השרות נשען על מערכת מידע גיאוגרפית, מושתת על מאגר נתונים מבוססי ענן ופרוטוקולי תקשורת לניהול מאגר נתונים רחב. מערכת המאפשרת יצירת פרוטוקול הזנה מנותח ומותאם לגידולים השונים, במטרה להגדיל יבולים ולשפר רווחיות. האנליזות מבוקרות על ידי הצוות האגרונומי של החברה שבסופו של התהליך נותן את המלצותיו לטובת יישום בפועל של פעולה מתקנת ו\או מונעת. "אם עד היום החקלאים השתמשו בשירותי מעבדות קונבנציונליות, אספו, שלחו דגימות, המתינו כ-10 ימים לתוצאות, מהיום הסיטואציה אחרת, אנחנו מגיעים לשטח, דוגמים קרקע, מים ורקמה צמחית, מכינים את הדגימה ומספקים תוצאות מדויקות באופן מידי", ציין עופר בן מזיא, מנהל שיווק ומכירות Croptimal.

 

פרסום

התוצאות אותן מקבלים החקלאים כוללים ריכוז כמותי ואיכותי של יסודות ההזנה (N, P, K ויסודות המיקרו). כמו כן, פרוטוקול דישון מותאם לגידולים השונים. ניתוח הנתונים מבוסס אלגוריתמים ויוצר מאגר מידע שלם.

במהלך 2017, החלה החברה במקביל לתהליך הפיתוח, לבחון את המערכת בפעילות מסחרית עם מגדלים. מעבדת שרות במושב קדש ברנע נפתחה לפני מספר שבועות ותעבור לפעילות מסחרית מלאה בימים הקרובים לטובת חקלאי רמת הנגב והמו"פ המקומי.

הפיתוח החדשני, כמו חידושים רבים נוספים וגידולים חקלאיים חדשים, יוצגו במסגרת התערוכה החקלאית הגדולה בישראל שתתקיים במו"פ (מחקר ופיתוח) ערבה תיכונה וצפונית, תחנת יאיר בחצבה, בט"ו בשבט- חג האדמה והחקלאות, בתאריכים 31.1-1.2.2018. במהלך התערוכה יציגו

כ-250 חברות מובילות את החידושים בתחום, בתערוכה המשתרעת על שטח של 15 דונם. בתערוכה חוקרי מו"פ ערבה תיכונה וצפונית פותחים את שערי החממות ומאפשרים ללמוד, לראות ולטעום מהתוצרת החקלאית והפלא שמתקיימים בערבה. בחממות התצוגה ניתן להתרשם מזני ירקות ופירות חדשים, גידול דגים ייחודיים במדבר ועוד!. הכניסה חינם.

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

סטארטאפ חדשני יצמצם אובדן יבול באמצעים ידידותיים לסביבה 

7 ביולי 2024

מצע גידול חדשני מציל את יבול המלפפונים ממחלת הפוזריום

30 ביוני 2024

התחלת עונת הפיטאיה בישראל

28 במאי 2024

חברת סטארט אפ האגריטק Edete מכפילה פי ארבעה את שטחי האבקת הפיסטוקים שלה בקל...

20 באפריל 2024

קומפקטוס עין החורש מציגה : סטנדרט חדש בתחום חקלאות אורבנית

17 במרץ 2024

בי-יו דבש חוברת למכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT) לפיתוח טכנולוגיה הרותמת ת...

29 בפברואר 2024

סטארטאפ חדשני יצמצם אובדן יבול באמצעים ידידותיים לסביבה 

7 ביולי 2024

מצע גידול חדשני מציל את יבול המלפפונים ממחלת הפוזריום

30 ביוני 2024

התחלת עונת הפיטאיה בישראל

28 במאי 2024

חברת סטארט אפ האגריטק Edete מכפילה פי ארבעה את שטחי האבקת הפיסטוקים שלה בקל...

20 באפריל 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחירת תחום עניין

כדי להיות תמיד מעודכנים