דף הבית / חדשות ישראליות / חברות האגריטק מישראל ישולבו בפרוייקטים של סולידרידד בהודו וברחבי העולם
המשלחת של סולידרידד בביקור במתחם "ירוק בעיר" על גג דיזינגוף סנטר ובירושלים. קרדיט צילום: סולידרידד.

חברות האגריטק מישראל ישולבו בפרוייקטים של סולידרידד בהודו וברחבי העולם

חברות האגריטק מישראל ישולבו בפרוייקטים של סולידרידד בהודו וברחבי העולם. סולידרידד תעניק מימון לשלב הוכחת ההתכנות ותסייע לטכנולוגיות כחול לבן לחדור לשוק ההודי ולשווקים בעולם. ד”ר שטדרו צ’הטופדהיאי ציין כי הטכנולוגיה הישראלית בתחומי המים והחקלאות יכולה לסייע רבות להודו ולמדינות רבות נוספות בעולם. ד”ר צחי פרידמן, נציג סולידרידד בישראל, ציין כי “הסכמי ההבנות יאפשרו מעתה לטכנולוגיות מישראל בתחומי האגריטק להשתלב בפרוייקטים של סולידרידד ברחבי העולם, בתמיכת משקיעי האימפקט עמם עובד הארגון”.

ב- 15לפברואר נחתם הסכם הבנות  עם חברת Tevatronic , שמוצריה ישולבו בפרוייקטים בקנה סוכר ובכותנה אורגנית, על מנת לצמצם שימוש במים ולהגדיל יבול בהיקפים משמעותיים. וכן עם חברת Tal Ya Agriculture Solutions – שפיתחה מגש ייחודי ועמיד המגן על שתילים, מקטין צורך בהשקיה, דשן, עישוב והדברה, ומגדיל את התפוקה בעשרות אחוזים. כמו כן, נחתם הסכם שתוף פעולה עם חברת TerraVerde Agriculture שתייעץ לסולידרידד בפרוייקט גדול לגידול כותנה אורגנית. בנוסף, סולידרידד תשתף פעולה עם עמותת Startup Nation Central. הארגונים ישלבו ידיים בפרוייקטים חקלאיים בהודו, שבהם סולידרידד תנהל את הפעילות בשטח ותדריך את החקלאים המקומיים, וסטארט אפ ניישן סנטרל תתמוך ותרכז את הסטרטאפים הישראליים שהמוצרים שלהם ישולבו בפרוייקט.

חברת סולידרידד הינה ארגון בינלאומי לא ממשלתי, ללא כוונת רווח, שפועל במדינות רבות בעולם כדי לקדם רשתות אספקה ברות – קיימא של סחורות שונות במדינות מתפתחות. החזון של הארגון הוא לייצר עולם שבו כל מה שאנו מייצרים או צורכים יכול לקיים אותנו תוך כיבוד כדור הארץ ולמען הדורות הבאים.

פרסום
Print Friendly, PDF & Email

בנוסף אולי תאהב/י

מצטרפים לדף הפייסבוק של אגרונט ונשארים מעודכנים כל הזמן‎

אודות מערכת פורטל אגרונט

מערכת פורטל אגרונט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום החקלאות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

בידקו גם

רשות הטבע והגנים תייעץ לחקלאים ב”יום פתוח ערבה” על הדרכים להתמודדות עם נזקי חיות בר

במהלך יום פתוח ערבה, בין התאריכים 30-31.01.2019 תשיק, רשות הטבע והגנים את חוברת ההסברה “חקלאי, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *