החקלאים שמאחורי החקלאות: תחרות הצילום המסורתית "הגלריה החקלאית" של קנט תעמוד השנה בסימן הצדעה לחקלאי ישראל

התחרות שתתקיים השנה זו הפעם ה-15  תשים דגש על חשיפת החקלאים עצמם ועל אלה שדואגים לנו למזון טרי  # התחרות פתוחה להשתתפות הקהל הרחב – חקלאים, צלמים חובבים ומקצועיים

 

מה לא היה לנו במהלך השנה האחרונה? החרפה של משבר האקלים, שיאי טמפרטורות, שלג בירושלים, תקופת יובש ארוכה בחורף הקודם, מלחמה באירופה שפוגעת בייצוא התוצרת החקלאית ובייבוא חיטה, רפורמה בחקלאות ואנחנו רק בחודש מרץ… אבל, בחוסר הוודאות שסביבנו, יש דבר אחד שאפשר לסמוך עליו: החקלאים הישראלים ימשיכו לצאת לשדות בכל מזג אוויר ובכל מצב ולדאוג לתושבי ישראל לאספקת מזון טרי ותוצרת חקלאית כחול-לבן. השנה, קנט, הקרן לביטוח נזקי טבע בחקלאות, החליטה להקדיש את תחרות הצילומים  "הגלריה החקלאית" לאנשים העומדים בחזית החקלאות המקומית ולעבודתם היומיומית.

פרסום

 

תחרות הצילומים "הגלריה החקלאית" של קנט-הקרן לביטוח נזקי טבע בחקלאות, היוצאת בימים אלה לדרכה בפעם ה-15,  נועדה לחשוף לציבור הרחב את תרומתה הגדולה של החקלאות לפיתוחה של המדינה ואת יופיים המרהיב של החקלאות בטבע ובנוף הישראלי. התחרות פתוחה לחקלאים, לקהל הרחב, לצלמים מקצועיים ולחובבים. התחרות שהחלה כתחרות סגורה לחקלאים בלבד, נפתחה לציבור הרחב והפכה במרוצת השנים לתחרות צילומי החקלאות הישראלית והטבע המקומי המרכזית בארץ. במשך השנים נשלחו לתחרות עשרות אלפי תמונות מקוריות ויצירתיות של שדות, גידולים, בעלי חיים, ציוד חקלאי ועוד. הגלריה הפכה ל"שגרירה" של החקלאות הישראלית ותמונות נבחרות הוצגו בתערוכות חקלאיות בינלאומיות ובשגרירות ישראל ברחבי העולם. כאמור, התחרות תתמקד ב"חקלאים שמאחורי החקלאות" ועל צילומי חקלאים במהלך עבודתם.

 

התחרות מורכבת משני שלבים: בשלב הראשון מועלות כל התמונות באתר התחרות. צוות השיפוט של התחרות יבחר את 20 התצלומים המקוריים, המיוחדים והיפים ביותר. בשלב השני הציבור הרחב, וצוות השיפוט, יצביעו לתמונה היפה ביותר.

הזוכה במקום הראשון יקבל  IPHON APPLE 13 Pro 256 GB הזוכה במקום השני יקבל ACER swift 3 SF והזוכה במקום השלישי יקבל מצלמת – GoPro HERO9 Black ואביזרים.

אז איך משתתפים?

את התמונות, שצולמו על ידי השולח (כל משתתף רשאי לשלוח תמונה אחת בלבד) הקשורות לחקלאות, טבע ונוף ישראלים והכוללות דגש על עבודת החקלאים יש להעלות בצירוף שם, כתובת, מספר טלפון ותאור קצר אודות התמונה לאתר התחרות: https://gallery.kanat.co.il/gallery-15/gallery

 

על התמונה להיות באיכות גבוהה, של לפחות 300DPI, ובפורמט JPG בלבד.

לוחות זמנים:

תחילת התחרות: 20/03/2022

פרסום

המועד האחרון לשליחת התמונות לתחרות:  26/04/2022

 

את כל שלבי התחרות בכפוף לתקנון ניתן למצוא באתר קנט בכתובת- www.kanat.co.il .

 

 

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

קול קורא לחקלאים שציודם החקלאי נפגע ב 7-באוקטובר

11 ביוני 2024

חוקרים, מגדלים ומדריכים מכל הארץ השתתפו בסיור השנתי למגדלי הדובדבן

10 ביוני 2024

התמונה "בהצדעה" נבחרה לתמונת הטבע וההתנדבות של ישראל לשנת 2024

9 ביוני 2024

משרד החקלאות יתמרץ חקלאים מגדלי עגבניות, שישווקו את תוצרתם במהלך החודשים ספ...

9 ביוני 2024

מפקחי יחידת הפיצו"ח במשרד החקלאות סיכלו, בסוף השבוע, הברחה של 10 טון מלונים...

2 ביוני 2024

איזה סוגי פירות נאכל השנה הרבה

28 במאי 2024

קול קורא לחקלאים שציודם החקלאי נפגע ב 7-באוקטובר

11 ביוני 2024

חוקרים, מגדלים ומדריכים מכל הארץ השתתפו בסיור השנתי למגדלי הדובדבן

10 ביוני 2024

התמונה "בהצדעה" נבחרה לתמונת הטבע וההתנדבות של ישראל לשנת 2024

9 ביוני 2024

משרד החקלאות יתמרץ חקלאים מגדלי עגבניות, שישווקו את תוצרתם במהלך החודשים ספ...

9 ביוני 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחירת תחום עניין

כדי להיות תמיד מעודכנים