ברק אומגה בתגובה לפיגוע הטרור החקלאי במושב תומר: "הטרור החקלאי משתולל בחסות אזלת היד של הרשויות"

ברק אומגה, ממובילי המאבק למען עתיד החקלאות ולמען צרכנות הוגנת בישראל בתגובה לפיגוע הטרור החקלאי במושב תומר: "הטרור החקלאי משתולל בחסות אזלת היד של הרשויות"

 

"אזרחי מדינת ישראל ובכללם החקלאים הפכו להיות יתומים, הטרור החקלאי משתולל בחסות אזלת היד של המשטרה והרשויות. כל זה קורה בגלל שהחקלאות לא מעניינת את הממשלה וחשובה לה כקליפת השום. מי שנותן לעבריינים וטרוריסטים לפגוע בחקלאים ולהרוס יבולים חקלאיים נותן גם לרשתות תאבות בצע לייבא ירקות ולדפוק מחירים על חשבון החקלאי והצרכן הישראלי כאחד. דרושה אכיפה לאומית מיידית למיגור הטרור החקלאי המשתולל בכל רחבי הארץ".

פרסום

 

הסרטון צולם הבוקר, כשהגיע החקלאי יוסי קירשברג ממושב תומר, לכרם שלו וגילה לתדהמתו שהגזעים של כ-150 עצי גפן בכרם, נכרתו. לדבריו מדובר בגזר דין מוות לאותם 150 עצים שנראים בסרטון עמוסים בענבים. כך גם כל אותם ענבים לא יגיעו לכדי הבשלה וקירשברג לא יזכה להנות ולהתפרנס מהתוצרת אותה גידל ועליה עמל תקופה כה ארוכה. הארוע הבוקר מצטרף לשורה ארוכה של ארועי בהם נפגעו ציוד, עצים ושתילים, תוצרת חקלאית, קרקעות חקלאיות ופרנסתם של חקלאים רבים בכל רחבי הארץ.

ברק אומגה הוא חקלאי ממושב פארן, ממובילי מחאת הפלפלים ומי שנמצא בחזית המאבק למען עתיד החקלאות ולמען צרכנות הוגנת בישראל בארבע השנים האחרונות. ברק אומגה משתתף בתוכנית יוזמים שינוי של ארגון הברית הישראלית – רשת אזרחית הפועלת למען ישראל טובה יותר וקוראת לפעילים אזרחיים, קהילות ומגזרים לפעול בשיתוף פעולה כדי להחזיר את הכוח לידי האזרחים. באמצעות מגוון כלי תמיכה, אנושיים וטכנולוגיים, יחד עם מסלול הכשרה מנהיגותי, הברית הישראלית תומכת במנהיגים אזרחיים הנאבקים למען סביבתם ויוצרים ברית אזרחית משותפת. מטרת הברית הישראלית היא לרתום את רוח המחאה החברתית ליצירת גל השפעה שישנה את המציאות בישראל – למען חברה יותר דמוקרטית, שיוויונית וצודקת, ברוח מגילת העצמאות.

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

תמיכה בצעירים בענף החקלאות

7 ביולי 2024

מגדלי הירקות ממשיכים לסבול מנזקי משבר האקלים

7 ביולי 2024

תמיכה ישירה על סך של כ- 40 מיליון ₪ במגדלי עצי זית לשמן

7 ביולי 2024

ארגון מגדלי הפירות בישראל קיים סיור חירום במטעי צפון רמת הגולן ובחברת השיוו...

3 ביולי 2024

קנט, הקרן לביטוח נזקי טבע בחקלאות: שיא בהיקף נזקי החום הישירים לגידולים החק...

3 ביולי 2024

קרן "פועלים לתקומה" של בנק הפועלים תקים בית ספר חקלאי של רשת בתי הספר ״אדם ...

26 ביוני 2024

תמיכה בצעירים בענף החקלאות

7 ביולי 2024

מגדלי הירקות ממשיכים לסבול מנזקי משבר האקלים

7 ביולי 2024

תמיכה ישירה על סך של כ- 40 מיליון ₪ במגדלי עצי זית לשמן

7 ביולי 2024

ארגון מגדלי הפירות בישראל קיים סיור חירום במטעי צפון רמת הגולן ובחברת השיוו...

3 ביולי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחירת תחום עניין

כדי להיות תמיד מעודכנים