ביקור משלחת רמת דרג מאתיופיה במטה חברת הזרע

ביקור משלחת רמת דרג מאתיופיה במטה חברת הזרע

חברת "הזרע" אירחה במטה החברה, משלחת מכובדת של בכירי ממשל מאתיופיה שעוסקים בתחומי החקלאות. הסיור ב"הזרע" היה אחד מרגעי השיא במהלך ביקור שהתקיים בספטמבר וארך כמעט חודש, פרי יוזמה של מרכז ההדרכה הבינלאומי של מש"ב בנושאי חקלאות (MATC). המשלחת רמת הדרג הורכבה מסגן שר החקלאות, מר סאני רדי אחמד, מנכ"ל המשרד, ראשי משרדי החקלאות של מדינות אמהרה, אורומיה, טיגריי, ו-SNNPR, וכן נציגה של USAID באתיופיה ונשיא ארגון המגדלים והיצואנים של אתיופיה.

הביקור תוכנן בקפידה, והחל בהתכנסות בוקר ומגוון מצגות – מצגת אודות החברה מפי עמית עינב, המשנה למנכ"ל, מצגת מוצרים שהועברה ע"י ירון גירס, מנהל מוצר עגבניה גלובלי, מצגת על פעילות הייצור מפי דורון יונאי, מנהל הייצור, וכן מצגת על פעילות הזרע באפריקה בכלל ובאתיופיה בפרט מפי ג'וודאת בדויה, המנהל המסחרי של הזרע באפריקה. לאחר מכן המשלחת ערכה סיור במעבדות בקרת איכות, שכלל את מעבדת נביטה, בלוויה של אפרת מקוביצקי, מנהלת המעבדה. כמו כן, חברי המשלחת סיירו בחממות המו"פ של הזרע בלווי האגרונום התפעולי דויד המבורגר. לסיום הביקור, וכדי להשאיר טעם טוב וגם יפה, ביקרו האורחים מאתיופיה במרכז התצוגה של החברה, שם הם נחשפו לשלל עגבניות הזרע –  במגוון גדלים, צבעים וטעמים – ובהחלט נהנו מטעימות.

פרסום

מחברת "הזרע" נמסר: "אנו סבורים שהביקור תרם רבות לקידום החקלאות ומקווים להמשך שיתוף פעולה פורה בתחום זה בין המדינות".

על חברת "הזרע":

"הזרע" מהווה חלק מקבוצת "לימגרין", תאגיד חקלאי בינלאומי שבסיסו בצרפת, כקואופרטיב חקלאי, קבוצת "לימגרין" מבינה ומכירה את צרכי הלקוחות והינה חברת הזרעים הרביעית בגודלה בעולם והשנייה בגודלה בתחום זרעי הירקות.

הזרע נמנית על החברות המובילות בענף החקלאות בייצור ושיווק זרעי מכלוא של ירקות וגידולי שדה. באמצעות מחקר ופיתוח מתקדמים, מספקת החברה למגדלים וצרכנים ברחבי העולם פתרונות ייחודיים וחדשניים ופותחת בפניהם אפשרויות חדשות של צמיחה ושגשוג. בהתאם לדרישות הצרכנים, "הזרע" מפתחת מוצרים בעלי טעם ומראה משופרים, שהינם בריאים יותר ובעלי חיי מדף ארוכים. עם זאת, החברה קשובה לצרכי המגדלים ועוסקת בפיתוח זנים הצורכים פחות מים, מניבים יבול רב יותר, עמידים בפני מחלות וידידותיים יותר לסביבה. זרעי מכלוא אלה ביססו את מעמדה של "הזרע" כמותג עולמי מוביל.

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

סטארטאפ חדשני יצמצם אובדן יבול באמצעים ידידותיים לסביבה 

7 ביולי 2024

מצע גידול חדשני מציל את יבול המלפפונים ממחלת הפוזריום

30 ביוני 2024

התחלת עונת הפיטאיה בישראל

28 במאי 2024

חברת סטארט אפ האגריטק Edete מכפילה פי ארבעה את שטחי האבקת הפיסטוקים שלה בקל...

20 באפריל 2024

קומפקטוס עין החורש מציגה : סטנדרט חדש בתחום חקלאות אורבנית

17 במרץ 2024

בי-יו דבש חוברת למכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT) לפיתוח טכנולוגיה הרותמת ת...

29 בפברואר 2024

סטארטאפ חדשני יצמצם אובדן יבול באמצעים ידידותיים לסביבה 

7 ביולי 2024

מצע גידול חדשני מציל את יבול המלפפונים ממחלת הפוזריום

30 ביוני 2024

התחלת עונת הפיטאיה בישראל

28 במאי 2024

חברת סטארט אפ האגריטק Edete מכפילה פי ארבעה את שטחי האבקת הפיסטוקים שלה בקל...

20 באפריל 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחירת תחום עניין

כדי להיות תמיד מעודכנים