ארגון האבוקדו העולמי משלש את שיתופי הפעולה שלו עם קמעונאים

30 בספטמבר, לונדון – ארגון האבוקדו העולמי (WAO), ארגון ללא מטרות רווח שחותר לצמיחה וצריכה בת קיימא של אבוקדו ברחבי העולם, סיים את שיתוף הפעולה הקמעונאי ה-30 שלו, ויצר שותפויות עם סופרמרקטים ידועים ב-12 מדינות, ומעל 35,000 חנויות, ושילש את התמיכה הקמעונאית שלו ברחבי בריטניה ואירופה מאז 2021.

 

האבוקדו כבש את החיך של צרכנים ברחבי העולם, וארגון האבוקדו העולמי איתן במחויבותו להבטיח שפרי רב-תכליתי זה ויתרונותיו יקודמו על מנת לעורר את הקונים לקנות. בנוסף להתרחבותה ל-30 קמעונאים בולטים ברחבי בריטניה ואירופה, WAO תומכת בשותפיה הקמעונאיים כדי לסייע בהעלאת המודעות לצרכנים ישירות בנקודת הרכישה, בין אם בחנויות או כשהם לוחצים באינטרנט.

פרסום

 

 

המבצעים המותאמים של WAO עבור שווקים יחידים מתוכננים באופן אסטרטגי כדי לבסס את האבוקדו כברירת מחדל בתפריט התזונה ברחבי אירופה. יש לציין כי דנמרק מובילה בצריכת אבוקדו עם 3 ק"ג לנפש, אחריה בריטניה עם 1.5 ק"ג לנפש, ולבסוף ספרד (2.5 ק"ג לנפש), צרפת (2.2 ק"ג לנפש) ושוודיה (1.9 ק"ג לנפש )*. בנוסף להצלחה ברחבי אירופה, WAO נהנה מקמפיין מוצלח בהודו, אשר הודגש כשוק הולך וגדל לצריכת אבוקדו.

גישה שיתופית זו תומכת בקמעונאים על ידי מתן מגוון חומרים ופעילויות, כולל טעימות בחנות, פוסטרים בעלי השפעה ומודעות באנר, סרטונים בחנות, מדבקות רצפה ועלוני מתכון אינפורמטיביים. עם זאת, WAO נקטה צעדים יזומים מקוונים כדי להשיג את השתתפותם של הצרכנים באתרי קמעונאים על ידי מתן רעיונות לארוחות, באמצעות מודעות באנר הממוקמות באופן אסטרטגי, מתכונים בעלי קונספט חדשני וקידום ממוקד של קטגוריות.

"אנחנו נרגשים לראות את האבוקדו הופך למוצר בסיסי במטבחים ובמסעדות ברחבי אירופה", אמר זאק בארד, יו"ר ארגון האבוקדו העולמי. "שיתוף הפעולה שלנו עם קמעונאים הוא עדות לביקוש הגובר לאבוקדו ולהכרה שלו כמזון-על מזין. אנו מאמינים כי תמיכה מורחבת זו תחנך עוד יותר את הצרכנים על היתרונות הבריאותיים השונים של אבוקדו. עם עלייה במכירות, זה תומך בקהילות מגדלי האבוקדו ברחבי העולם שהן חברות ב-WAO. מגיעה הכרת תודה גם לחברינו על המאמץ המשותף שלהם ועל רצונם לקידום תעשיית האבוקדו.

 

בנוסף לקידום צריכת אבוקדו, ארגון האבוקדו העולמי ממשיך לקדם שיטות חקלאות בנות קיימא ואתיות.

פרסום

 

 

על ארגון האבוקדו העולמי

ארגון האבוקדו העולמי הוא ארגון ללא מטרות רווח שנוסד בשנת 2016 וחברים בו הם מגדלי אבוקדו, יצואנים ויבואנים מרחבי העולםכולל ארבע המדינות המספקות הכי הרבה אבוקדו לאיחוד האירופי ולבריטניה. ארגון האבוקדו העולמי מקדם צריכת אבוקדו על בסיס ערכו התזונתי ויתרונותיו הבריאותיים המוכרים. הוא גם משתף מידע ותובנות על ייצור האבוקדו, שרשרות האספקה וקיימות עם הציבור.

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

תמיכה בצעירים בענף החקלאות

7 ביולי 2024

מגדלי הירקות ממשיכים לסבול מנזקי משבר האקלים

7 ביולי 2024

תמיכה ישירה על סך של כ- 40 מיליון ₪ במגדלי עצי זית לשמן

7 ביולי 2024

ארגון מגדלי הפירות בישראל קיים סיור חירום במטעי צפון רמת הגולן ובחברת השיוו...

3 ביולי 2024

קנט, הקרן לביטוח נזקי טבע בחקלאות: שיא בהיקף נזקי החום הישירים לגידולים החק...

3 ביולי 2024

קרן "פועלים לתקומה" של בנק הפועלים תקים בית ספר חקלאי של רשת בתי הספר ״אדם ...

26 ביוני 2024

תמיכה בצעירים בענף החקלאות

7 ביולי 2024

מגדלי הירקות ממשיכים לסבול מנזקי משבר האקלים

7 ביולי 2024

תמיכה ישירה על סך של כ- 40 מיליון ₪ במגדלי עצי זית לשמן

7 ביולי 2024

ארגון מגדלי הפירות בישראל קיים סיור חירום במטעי צפון רמת הגולן ובחברת השיוו...

3 ביולי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחירת תחום עניין

כדי להיות תמיד מעודכנים