איך מפתחים עגבניית גורמה? כמה זמן לוקח לפתח זן חדש של ירק או פרי? איך שומרים על חיי מדף ארוכים?

לקראת היום הפתוח בערבה חברת "הזרע" גאה להציג את זני העגבניות והפלפלים המשובחים והמוצלחים בפיתוחה

זני "הזרע" יוצגו ביום הפתוח שיתקיים בערבה התיכונה 

12-13 פברואר 2020, הכניסה חופשית

פרסום

כמדי שנה, הזרע גאה להיות מהמשתתפות המובילות בתערוכה החקלאית הגדולה בישראל, ולהציג ביום הפתוח מו"פ ערבה בחצבה. הזרע ממשיכה לשקוד על פיתוחים שנותנים מענה למגוון דרישות הגידול והשיווק המשתנים של החקלאים, והימים הפתוחים הם הזדמנות להכיר מקרוב את מגוון הזנים המובילים והחדשניים.

 

עגבניית האשכול סימון

לא פעם ייחלתם לעגבנייה של פעם! עם סימון – מחזירים את הטעם לעגבנייה. אותה עגבנייה רגילה וטובה שמתווספת בקלות לכל מנה. סימון היא עגבניית אשכול, האשכול האולטימטיבי לקיץ הישראלי והחם, עגבנייה בעלת מוצקות וחיי מדף ארוכים בלי להתפשר על טעם וצבע.

עגבנייה שופעת הטעם מגי

עגבניית מגי כבר הפכה לשם דבר ולמילה נרדפת לעגבנייה שופעת טעם מבית הזרע, המצטיינת בשילוב מושלם של מתיקות וחמיצות ובריכוז גבוה של חומרים ארומטיים, ותוספת טבעית לתזונה הים-תיכונית הבריאה. למגי בשר מוצק והיא מתאימה לסלט ישראלי, לבישול ולצלייה על הגריל. גודלה רגיל, אך טעמה יוצא דופן בזכות הג'ל הירוק המעניק לה ארומה עשירה. עגבניית מגי פותחה בתהליך הכלאה מסורתי של זני עגבניות מובחרים, תוך בחירת התכונות המיטביות של כל זן. מגי בעלת חיי מדף ארוכים, עד כשבועיים (ללא קירור) ועד שלושה שבועות (בקירור).

חפשו את מגי על המדף במארז ברשתות ובשווקים המובחרים עם המדבקה המקורית:

 

עגבניית הצ'רי וויטני

וויטני הינה עגבניית צ'רי מידי פלאם מבית הזרע, בטעם מעולה שנשארת טרייה לאורך זמן. לעגבנייה משובחת זו מראה ייחודי דמוי לב, על כן היא נמכרת על המדף באריזות בצורת לב. ניתן להשאיר את וויטני מחוץ למקרר כשבועיים וככל שהיא אדומה יותר, כך טעמה מתוק יותר. וויטני נוחה לחיתוך ומתאימה לכל צורות הבישול וכן למגוון סלטים.

וויטני נמכרת על המדף במארז בצורת לב ברשתות ובשווקים המובחרים עם המדבקה המקורית:

 

חברת 'הזרע' גאה להציג זני פלפל בשלושה צבעים הנותנים מענה למגוון דרישות הגידול והשיווק המשתנים של החקלאים:

פלפל מיקה

פלפל בלוקי אדום לעונת הסתיו – מיקה הוא זן בכיר המתאים לשתילות מוקדמות ושומר על צמח חזק ויבול איכותי גם בסוף העונה. היתרון של מיקה הינו האפשרות לקבל יבול גבוה ובהתפלגות פרי טובה המתאימה לצרכי היצוא לאורך כל עונת ה

פלפל ניל

פרסום

פלפל בלוקי צהוב לעונת הסתיו – ניל הוא פלפל בעל יבול איכותי רב! הזן בכיר מאד, מתאים לשתילות מוקדמות ומניב פרי גדול ואיכותי לאורך כל העונה. תכונותיו אילו מעניקים לו יתרון משמעותי בהשוואה לזני הפלפל הצהובים הנמצאים כיום בשוק.

פלפל בלוקי כתום לעונת הסתיו – בעל צמח חזק, מצטיין בחיי מדף, יבול גבוה ופרי אחיד.פלפל זה

היום הפתוח יערך בתחנת הניסויים יאיר, שהוקמה בשנת 1991 וממוקמת ליד כביש הערבה (כביש 90), סמוך לצומת חצבה, בית ספר שדה חצבה. כמדי שנה כבר 25 שנים, פוקדים את תחנת יאיר עשרות אלפי מבקרים מכל קצוות הארץ ומבקרים רבים מחו"ל, לראות ולהתרשם ממגוון זנים וגידולים. במסגרת היום פתוח מתקיימת תערוכה הגדולה בהיקפה בארץ, בה משתתפים מאות חברות מסחריות. זהו אירוע של פעם בשנה במסגרתו פותחים החוקרים את חממות הפיתוח לקהל הרחב לבקר ולראות זנים ופיתוחים חדשים.

פיתוחים אלו יוצגו במהלך התערוכה החקלאית הגדולה בישראל בתחנת יאיר בתאריך 12-13 בפברואר 2020 , מו"פ (מחקר ופיתוח) של ערבה תיכונה וצפונית, שם פועלים במרץ לאורך השנה על פיתוחים חדשים. פעם בשנה פותחים החוקרים את חממות הפיתוח לקהל הרחב לבקר ולראות זנים פיתוח חקלאיים חדשים. הכניסה ללא תשלום.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

סטארטאפ חדשני יצמצם אובדן יבול באמצעים ידידותיים לסביבה 

7 ביולי 2024

מצע גידול חדשני מציל את יבול המלפפונים ממחלת הפוזריום

30 ביוני 2024

התחלת עונת הפיטאיה בישראל

28 במאי 2024

חברת סטארט אפ האגריטק Edete מכפילה פי ארבעה את שטחי האבקת הפיסטוקים שלה בקל...

20 באפריל 2024

קומפקטוס עין החורש מציגה : סטנדרט חדש בתחום חקלאות אורבנית

17 במרץ 2024

בי-יו דבש חוברת למכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT) לפיתוח טכנולוגיה הרותמת ת...

29 בפברואר 2024

סטארטאפ חדשני יצמצם אובדן יבול באמצעים ידידותיים לסביבה 

7 ביולי 2024

מצע גידול חדשני מציל את יבול המלפפונים ממחלת הפוזריום

30 ביוני 2024

התחלת עונת הפיטאיה בישראל

28 במאי 2024

חברת סטארט אפ האגריטק Edete מכפילה פי ארבעה את שטחי האבקת הפיסטוקים שלה בקל...

20 באפריל 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחירת תחום עניין

כדי להיות תמיד מעודכנים