איך אומרים אוריג'ין בגרמנית?

חברת אוריג'ין זרעים חזרה לאחרונה מתערוכת Fruit Logisitca – התערוכה הבינלאומית לתוצרת חקלאית טרייה. השנה, הופיעה אוריג'ין בפעם הראשונה עם דוכן אישי משלה בתערוכה העולמית הנחשבת, דבר המשקף את צמיחתה ומגוון המוצרים הרחב שלה.

אוריג'ין הציגה  את מגוון מוצריה ובין היתר: אבטיחים בגדלים שונים מ 1 ק"ג עד 8 ק"ג, פלפל, עגבנייה, מלפפון, דלעת ומלון. התוצרת שהוצגה בתערוכה הוטסה לברלין ממגדלי אוריג'ין ברחבי העולם – ברזיל, מרכז אמריקה וישראל. כמו כן צוות המציגים הורכב מעובדי החברה ברחבי העולם. אחת הפגישות המעניינות ביותר של נציגי החברה הייתה עם מנכ"ל Agricola Famosa – חברת ענק ברזילאית המגדלת אבטיחים ומלונים בשטח עצום של  120,000 דונם לייצוא באירופה.

תערוכת Fruit Logistica הינה התערוכה החשובה והמובילה בעולם לתוצרת חקלאית.   בשנת 2017 הציגו בתערוכה כ-3,100 מציגים (מ-84 מדינות) וביקרו בה כ-75,000 מבקרים מקצועיים אשר 82% מתוכם מחוץ לגרמניה. התערוכה מאפשרת פגישות עם כל שרשרת הערך של התחום:  ממפיצי זרעים, שתלנים, מגדלים, ברוקרים בינלאומיים ורשתות מזון מכל העולם, ויוצרת קשרים חדשים עם לקוחות ושיתופי פעולה בתחום.

פרסום

אוריג'ין הוקמה בשנת 2004 כחברת סטארט אפ קטנה לפיתוח זני פירות וירקות חדשים ונחשבת כיום לחברה מובילה וחדשנית בשוק הזרעים העולמי המשווקת זרעים וזנים איכותיים ב-למעלה מ-25 מדינות ברחבי העולם, בדגש על יבשת אמריקה, אירופה ומדינות המזרח התיכון.

לדברי אופיר אלסר, סמנכ"ל השיווק של החברה: "לרוב, קשה להעריך את התרומה של תערוכה להגדלת הפעילות, אך להפתעתנו התערוכה בברלין הייתה הצלחה מעל למצופה. מעבר לפגישות מתוכננות שהניבו הרחבת פעילות, נוצרו הרבה לידים משמעותיים חדשים שהגדילו מידית את פריסת מוצרי אוריג'ין ברחבי העולם ובמיוחד במרכז ומזרח אירופה. בכוונתנו להופיע בברלין  בשנה הבאה בדוכן גדול יותר"

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

סטארטאפ חדשני יצמצם אובדן יבול באמצעים ידידותיים לסביבה 

7 ביולי 2024

מצע גידול חדשני מציל את יבול המלפפונים ממחלת הפוזריום

30 ביוני 2024

התחלת עונת הפיטאיה בישראל

28 במאי 2024

חברת סטארט אפ האגריטק Edete מכפילה פי ארבעה את שטחי האבקת הפיסטוקים שלה בקל...

20 באפריל 2024

קומפקטוס עין החורש מציגה : סטנדרט חדש בתחום חקלאות אורבנית

17 במרץ 2024

בי-יו דבש חוברת למכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT) לפיתוח טכנולוגיה הרותמת ת...

29 בפברואר 2024

סטארטאפ חדשני יצמצם אובדן יבול באמצעים ידידותיים לסביבה 

7 ביולי 2024

מצע גידול חדשני מציל את יבול המלפפונים ממחלת הפוזריום

30 ביוני 2024

התחלת עונת הפיטאיה בישראל

28 במאי 2024

חברת סטארט אפ האגריטק Edete מכפילה פי ארבעה את שטחי האבקת הפיסטוקים שלה בקל...

20 באפריל 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחירת תחום עניין

כדי להיות תמיד מעודכנים