דף הבית / חדשות בחקלאות / אושר התקציב למאבק בפשיעה החקלאית
צילום - קבוצת פורטל נט

אושר התקציב למאבק בפשיעה החקלאית

שר האוצר, משה כחלון: “על מנת לסייע לחקלאי ישראל להתמודד עם גל הפשיעה ולאור הקשיים בקבלת ביטוח לפשיעה חקלאית מחברות הביטוח, החלטנו על פרסום פוליסה ראשונה מסוגה שתאפשר לחקלאים ודאות רחבה יותר. זהו צעד משלים שנועד לאפשר יציבות עד לפעולת גורמי האכיפה. אני תקווה כי תוכנית הממשלה למיגור התופעה תשנה את מציאות חייהם של החקלאים בהקדם האפשרי, ותסייע בעקירת הפשיעה מן השורש”.

שר החקלאות אורי אריאל: “בשורה משמחת לחקלאים. לאחר משא ומתן ארוך עם האוצר, אושר התקציב לפוליסות לפשיעה חקלאית. זוהי בשורה משמעותית אשר תוביל להטיב עם החקלאים. זהו מהלך חשוב בין מהלכים נוספים שאנו מקדמים. נמשיך לפעול לטובת החקלאים.”

אושרו הפוליסות לחקלאים בסך 16 מיליון שקל בביטוח נגד גניבת והשמדת יבולים מבתי אריזה, גניבות בקר וגניבות צאן. משרד החקלאות ומשרד האוצר, קידמו את הנושא על מנת שחקלאים יוכלו להתמודד כלכלית הפסדים של גניבות ויקבלו כיסוי ביטוחי.

משנת 2017, קידם שר החקלאות אורי אריאל מול משרד האוצר את הפוליסות על מנת להטיב עם החקלאים אשר נפגעו בעקבות פשיעה חקלאית. הפוליסות, יפעלו דרך הקנ”ט (הקרן לנזקי טבע) וישירות לחקלאים.

התקציב יופנה לטובת סבסוד פרמיות ביטוח במסגרת תקציב מיוחד שיינתן לקרן לנזקי טבע, חברת הביטוח הממשלתית.

Print Friendly, PDF & Email

בנוסף אולי תאהב/י

מצטרפים לדף הפייסבוק של אגרונט ונשארים מעודכנים כל הזמן‎

אודות מערכת פורטל אגרונט

מערכת פורטל אגרונט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום החקלאות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

בידקו גם

עמק הירדן בדרך להפוך למרכז אגרו-טק בינ”ל מוביל

במכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן נפתח השבוע (חמישי 14/2)  מרכז החדשנות kinneret-innovation, פרי שיתופם של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *