אגריטאסק הישראלית וענקית הביטוח הדרום אמריקנית Mapfre משיקות את המערכת הדיגיטלית הראשונה בעולם לניהול תביעות בביטוח חקלאי

ישראל פרייר, מנכ"ל אגריטאסק: "לחברות ביטוח בעולם ובישראל המציעות פוליסות בתחום החקלאות יש צורך קריטי בפתרונות דיגיטליים מקיפים לאיסוף, עיבוד וניתוח כמויות גדולות של נתונים – וזוהי בדיוק נקודת החוזק העיקרית של אגריטאסק"

אגריטאסק הישראלית, המספקת פלטפורמה דיגיטלית לניהול הפעילות אגרונומית וכלים תומכי החלטה מבוססי נתונים לענף החקלאות, השיקה את מערכת ניהול התביעות הדיגיטלית הראשונה בעולם עבור חברות ביטוח הפועלות בענף החקלאות.

איפיון המערכת על ידי אגריטאסק נקבע לאחר בדיקה מקיפה של הדרישות מצד מספר חברות ביטוח, והותאם  לצרכיה של חברת Mapfre, אחת מחברות הביטוח הגדולות באמריקה הלטינית וחברת הביטוח הגדולה ביבשת בענף החקלאות.

פרסום

המימוש הראשון של המערכת פותח במשותף עם חברת הבת של Mapfre בפרגוואי במטרה לנהל תהליכי סקירה ודוחות תביעות באמצעות שימוש ישיר בפלטפורמה של אגריטאסק. Mapfre פועלת ביותר מ-100 מדינות, מעסיקה למעלה מ-36,000 עובדים בכ-5,400 משרדים ופועלת באמצעות רשת של כ-84,000 סוכני ביטוח ברחבי העולם.

חברת Mapfre בפרגוואי החלה בתהליך בדיקת נזקים בפוליסות המכסות גידולי תירס ופולי סויה. הבדיקה מתבצעת באופן דיגיטלי לאחר שהמידע הרלבנטי מוזן לפלטפורמה של אגריטאסק באמצעות האפליקציה של החברה, המסוגלת לחשב באופן אוטומטי את הפיצויים המגיעים לחקלאים המבוטחים. המערכת משלבת באופן מלא מידע גיאוגרפי בנוגע לגידולים השונים המכוסים בביטוח החקלאי. הפלטפורמה משווה את הפרוטוקולים של הבדיקות השונות למיקום בפועל של כל בעלי הפוליסות. באופן זה מקבלת Mapfre גישה מלאה לבסיס הלקוחות, המאפשרת לחברה לתכנן בדיקות נזקים ולעקוב אחריהן ישירות על גבי מפות דיגיטליות בפלטפורמה של אגריטאסק.

היישום החדש, שפותח באופן ספציפי בכדי לספק מענה לצורכי ענף הביטוח החקלאי, משלב את יכולותיה של אגריטאסק בפיתוח כלים דיגיטליים המותאמים לצורכי הלקוחות השונים בעולם החקלאות עם הידע של Mapfre בביטוח בענף החקלאות. לאחר הטמעת מערכת ניהול התביעות מתכננת אגריטאסק לפתח מוצרים נוספים בתחום הערכת הסיכונים וציות לרגולציות בכדי לאפשר ל-Mapfre לבדל את עצמה ממתחרותיה בענף. יכולתה של אגריטאסק לשלב ולעבד מגוון רחב של מקורות מידע ביחד עם נתונים אקלימיים ואגרונומיים תאפשר ל-Mapfre לבצע הערכות סיכונים ולקבל החלטות משופרות בנוגע לרמת  הסיכון בכל ביטוח ספציפי באופן שמאפשר לקבוע את גובה הפרמיה ללקוח.

לחברות ביטוח בעולם ובישראל המציעות פוליסות בתחום החקלאות יש צורך קריטי בפתרונות דיגיטליים מקיפים לאיסוף, עיבוד וניתוח כמויות גדולות של נתונים – וזוהי בדיוק נקודת החוזק העיקרית של אגריטאסק", אמר ישראל פרייר, מנכ"ל אגריטאסק. "לאחר שצברנו ניסיון עשיר עם מגדלים באמריקה הלטינית בכלל ובברזיל בפרט, אנחנו מוכנים להרחיב את הפתרונות שלנו לתחום הביטוח החקלאי בישראל ובעולם".

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

סטארטאפ חדשני יצמצם אובדן יבול באמצעים ידידותיים לסביבה 

7 ביולי 2024

מצע גידול חדשני מציל את יבול המלפפונים ממחלת הפוזריום

30 ביוני 2024

התחלת עונת הפיטאיה בישראל

28 במאי 2024

חברת סטארט אפ האגריטק Edete מכפילה פי ארבעה את שטחי האבקת הפיסטוקים שלה בקל...

20 באפריל 2024

קומפקטוס עין החורש מציגה : סטנדרט חדש בתחום חקלאות אורבנית

17 במרץ 2024

בי-יו דבש חוברת למכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT) לפיתוח טכנולוגיה הרותמת ת...

29 בפברואר 2024

סטארטאפ חדשני יצמצם אובדן יבול באמצעים ידידותיים לסביבה 

7 ביולי 2024

מצע גידול חדשני מציל את יבול המלפפונים ממחלת הפוזריום

30 ביוני 2024

התחלת עונת הפיטאיה בישראל

28 במאי 2024

חברת סטארט אפ האגריטק Edete מכפילה פי ארבעה את שטחי האבקת הפיסטוקים שלה בקל...

20 באפריל 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחירת תחום עניין

כדי להיות תמיד מעודכנים