קייל לשתיה

כבר שתיתם מיץ קייל היום?

צמח הקייל הוא חלק ממשפחת מזונות העל (סופר פוד), שמכילים ריכוז גבוה מאוד של חומרים מזינים.

זן הקייל לשתיה מתאים להכנת שייקים ומיצי בריאות, בגלל שעליו אינם מכילים חומרים היוצרים טעם של מרירות קלה המאפיין זני קייל אחרים.

פרסום

ההבדל בין סוגי הקייל נוצר בעיקר משיטת הגידול בעין יהב, שמשלבת אקלים מדברי נוח לגידול והשקיה במים מליחים של אזור הערבה המשנים את התנהגות הצמח.

כוס משקה של קייל מכילה רמות גבוהות של חומצה פולית ויותר סידן מאשר בכוס חלב. הוא גדל ללא הדברה ואפשר לשלב את עליו גם באפייה.

דניאל לב, מנכ"ל אגודת עין יהב, אמר שהתחזיות לגבי הקייל מאוד אופטימיות. הצרכנים בישראל לומדים להכיר את הצמח והוא יהפוך לאחד הירקות המרכזיים במטבח הישראלי.  כרגע הוא גדל בכמויות מצומצמות, אבל בכוונתנו להגדיל אותן במקביל לחדירה לשוק.

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

כתבות נוספות

אלרגיה לבוטנים ? בשורה לבעלי אלרגיה לבוטנים:
טיפים לאחסון פירות וירקות
האם כש אבוקדו שחור הוא מקולקל
איך לאחסן נכון תפוחי אדמה שלא יתקלקלו
פירות יבשים בריא או לא בריא
דבש - האנטיביוטיקה של הטבע לעונת החורף
אלרגיה לבוטנים ? בשורה לבעלי אלרגיה לבוטנים:
טיפים לאחסון פירות וירקות
האם כש אבוקדו שחור הוא מקולקל
איך לאחסן נכון תפוחי אדמה שלא יתקלקלו
תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחירת תחום עניין

כדי להיות תמיד מעודכנים