פורום דשנים

“עדיף להיות בטוחים. דשנים”.

חברת “דשנים וחומרים כימיים בע”מ” היא החברה המובילה בישראל בתחום הדישון והזנת הצמח. כחברה המשקיעה משאבים אדירים במחקר ובפיתוח, ומקיימת קשר רציף ובלתי אמצעי עם החקלאי הישראלי, מפתחת החברה את הדשנים המתקדמים והיעילים ביותר בעולם ומתאימה אותם לכל חקלאי וחקלאי, לפי צרכיו.

ל”דשנים וחומרים כימיים בע”מ” מגוון מוצרים לכל יישום, גידול ומטרה. ההחלטה על סוג הדשן המתאים ואופי הטיפול הנדרש היא משמעותית להצלחה של כל חקלאי: כל סוג של גידול, אדמה, צורת השקיה, – כולם מחייבים התאמה מדויקת וייחודית של דשנים. 12 האגרונומים המנוסים של “דשנים וחומרים כימיים בע”מ” עומדים לרשותכם בכל עת: הם מגיעים אליכם, מבצעים בקביעות בדיקות קרקע, עלים ומים, ומספקים לכם את ההרכב הייחודי והמדויק ביותר כדי שתוכלו להפיק את המקסימום מכל גידול.

פרסום

פורום דשנים נועד כדי לשתף אתכם החקלאים בידע ובניסיון שצברנו. נשמח להיות לכם לעזר בכל שאלה והתלבטות, ונחלוק איתכם תגליות, תובנות ועדכונים חמים מחזית המחקר בתחום הדישון.

פורום דשנים מנוהל ע”י חברת “דשנים וחומרים כימיים בע”מ“. אנו מזמינים אותך להתייעץ בפורום זה עם מומחה החברה, האגרונום גרשון קלין.

המידע הנמסר בפורום על ידי אגרונום חברת “דשנים וחומרים כימיים” משמש לצורך אינפורמטיבי והוא מהווה מידע אינדיקטורי בלבד. בכל מקרה של בעיה, האגרונומים של חברת “דשנים וחומרים כימיים” ישמחו להעניק לכם ייעוץ פרטני

Print Friendly, PDF & Email

בנוסף אולי תאהב/י

מצטרפים לדף הפייסבוק של אגרונט ונשארים מעודכנים כל הזמן‎

אודות מערכת פורטל אגרונט

מערכת פורטל אגרונט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום החקלאות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

בידקו גם

פורום חסכון באנרגיה במערכות מים

מטרת הפורום הוא להבין איך ניתן לחסוך באנרגיה על ידי תכנון נכון ועבודה נכונה שתאפשר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *