עגבניות ג'חנון

עגבניות סופר מתוקות מתאימות להכנת רסק, גרידת העגבניה מכילה מתיקות משופרת ההופכות את חווית הג'חנון למהנה יותר

חקלאי עין יהב החלו בשיווק של עגבניות סופר מתוקות בעלות שיעור מתיקות גבוה. הן מכונות "עגבניות ג'חנון" מאחר והגרידה שלהן יוצרת רסק ג'חנון מתוק וארומטי.

 

פרסום

לדברי האגרונום רמי שדה מעין יהב, העגבניות המתוקות הן תוצאה של שילוב בין זני טיפוח עם "טעם של פעם" והשקייה במים מליחים של הערבה. היוצרים יחד ריכוז גבוה של חומרים ארומטיים וטעם טוב יותר. המליחות שהשתיל נחשף אליה בזמן הגידול גורמת לו להניב עגבניות עם יותר סוכרים בתוך הפרי לצד חמיצות שמאזנת את הטעם.

ניתן "לראות" את הטעם במבט על הג'ל הירוק סביב זרעי העגבניה, שמסמל את איכות החומרים מכילי הטעם בפרי ואת השילוב הנפלא בין מתוק לחמוץ.

גרידת העגבניה לג'חנון מציפה את הסוכרים העצורים ברקמות הפרי, אך היא מתאימה גם לשילוב בסלטים והמתקתו ללא תוספת של סוכר. לשילוב בכריכים וכדי להרגיל ילדים לאכול ירקות במקום חטיפים ומזון מתועש.

העגבניות המתוקות הן בעלות חיי מדף ארוכים המאפשרים להנות מהן לאורך זמן.

פרסום

ניתן לרכוש את העגבניה בחנויות פירות וירקות,ובמרכזי המכירה הישירה לצרכן של עין יהב ברשת "קוסט 365" ובסניף "מחסני השוק" בכניסה למושב.

 

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

כתבות נוספות

זני פירות הדר חדשים

18 בפברואר 2024

"מנגו ננסי" והפרי העשיר ביותר בארץ בוויטמין סי!
זנים מסחריים שיאריכו את עונת הדובדבן
גדילן מצוי marianum Silybum משפחת המורכבים Asteraceae
תפוח אדמה.. אלה מה
מיני פלפל לממולאים ובישול
זני פירות הדר חדשים

18 בפברואר 2024

"מנגו ננסי" והפרי העשיר ביותר בארץ בוויטמין סי!
זנים מסחריים שיאריכו את עונת הדובדבן
גדילן מצוי marianum Silybum משפחת המורכבים Asteraceae
תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחירת תחום עניין

כדי להיות תמיד מעודכנים