דאג ללב שלך

מאת לוטי זילברמן מהנדסת כימיה תואר שני עם התמחות בתרופות

ידוע שרמה גבוהה של הומוציסטין (Homocysteine) יכול להיות  בעצמו מניע למחלות עורקים ומחלות לב.,הומוציסטין הוא חלבון שיכול לסכן הורידים,לגרום לקרישי דם ולחמצן הכולסטרול הרע  שמתאחסן על דפנות הורידים.,.

יש גם חדשות טובות,מחקר שהתפרסם  ב- American Journal of Clinical Nutritionב-2006  מצא שצריכת יומית של חלב,יוגורטים למיניהם,דגני בוקר מוריד הרמת של הומוציסטין בין 6-15% . החוקרים חושבים שהפולאט והריבופלאבין הנמצאים במזונות האלה עוזרים להורדת ההומוציסטין.המדענים מצאו שגם אכילת פלפלים(אדומים,צהובים,ירוקים ופלפלים חריפים,צילי) ברוקולי ,כרובית,כרוב ניצני נותנים תוצאות זההות.המחקר נערך ב5996 אנשים בשיתוף פעולה בין שתי אוניברסיטאות בארצות הברית .המחקר נעשה בין השנים 1988-.1994 בהתאם עם המחקר יכולים בקלות למנוע בעיות היכולות לסכן הלב שלנו.כל המוצרים האלה גם משפעים על רמת הכולסטרול בדם,מערכת החיסון ועוד.

פרסום

יחד עם הצורך להוריד ההומוציסטין על מנת לשמור על הלב,יש צורך לשמור על מישקל תקין,דרך הרגלי תזונה,פעילות גופנית.

 

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל החקלאות המוביל אגרונט. אגרונט הוא פורטל חקלאות מקצועי וותיק שעוסק במגוון תחומי חקלאות של ירקות פירות וגידולי שדה גד"ש. בפורטל החקלאות חדשות לחקלאות, מאמרי חקלאות מובילים, זני ירקות ופירות חדשים, פורום חקלאות מקצועי עם מומחים לשאלות ותשובות שיענו על שאלות בתחום החקלאות. בנוסף מכרזים לחקלאות, לוח הודעות לחקלאות, חיפוש חברות לתחום החקלאות, חידושים של חברות חקלאיות, מחירי ירקות ופירות, הדרכה לגידולים חקלאיים, רשימת משווקים ועוד.

כתבות נוספות

אלרגיה לבוטנים ? בשורה לבעלי אלרגיה לבוטנים:
טיפים לאחסון פירות וירקות
האם כש אבוקדו שחור הוא מקולקל
איך לאחסן נכון תפוחי אדמה שלא יתקלקלו
פירות יבשים בריא או לא בריא
דבש - האנטיביוטיקה של הטבע לעונת החורף
אלרגיה לבוטנים ? בשורה לבעלי אלרגיה לבוטנים:
טיפים לאחסון פירות וירקות
האם כש אבוקדו שחור הוא מקולקל
איך לאחסן נכון תפוחי אדמה שלא יתקלקלו
תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחירת תחום עניין

כדי להיות תמיד מעודכנים