דף הבית / חדשות ישראליות / קרן פימי מוכרת 20% מריווליס השקיה

קרן פימי מוכרת 20% מריווליס השקיה

ריווליס השקיה הודיעה היום כי חתמה על הסכם סופי עם חברתDhanna Engineering Private Limited (DEL ) מהודו, לפיו תרכוש DEL מקרן פימי 20% בחברת ריווליס השקיה תמורת כ-34 מיליון דולר. קרן פימי, אשר החזיקה בבעלות מלאה בחברה, תמשיך להחזיק ב-80% מהחברה.

  ריווליס השקיה היא אחת מהיצרניות המובילות בעולם בתחום השקיה בטפטוף והשקיית מיקרו. החברה מעסיקה 1,000 עובדים ב-11 מפעלים. היא נוכחת ב-20 מדינות ורשת הההפצה העולמית שלה כוללת יותר מ-1,000 סוכנים ושותפים.

גילון בק, יו”ר ריווליס השקיה ושותף בכיר בפימי: “אנו מברכים על הצטרפות חברת DEL ההודית לקרן פימי, ובטוח שהשותפות תוסיף ערך מוסף רב במאמצי החדירה לשוק ההודי. קרן פימי, אשר רכשה 100% בחברת ריווליס ביוני 2014, הצליחה להוביל את החברה לפסים של רווחיות וצמיחה תוך שיפור חיובי משמעותי בכל הפרמטרים התפעוליים של החברה”.

פרסום

סודהיר מהטה, דירקטור בחברת ריווליס השקיה: “טביעת הרגל הנוכחית של ריווליס השקיה בהודו, בשילוב עם הניסיון התעשייתי האיתן שלנו והנוכחות הרבה שלנו בשוק, תאפשר צמיחה מהירה בשווקי המזרח ואנו שמחים להיות חלק ממאמץ מרתק זה”.

ריצ’רד קלפהולץ, מנכ”ל ריווליס השקיה: “ההשקעה של משפחת פירוֹדיה מהווה הבעת אמון בחברתנו. משפחת פירודיה מביאה איתה כמה עשורים של ניסיון רלוונטי בהודו. בכוונתנו למנף ניסיון זה על מנת להפוך לשחקן מפתח בתחום ההשקיה בהודו. יש לנו את היכולת לממש את אסטרטגיית הצמיחה שתכננו. אני שמח מאוד לקראת הזדמנות נדירה זו”.

Print Friendly, PDF & Email

בנוסף אולי תאהב/י

מצטרפים לדף הפייסבוק של אגרונט ונשארים מעודכנים כל הזמן‎

אודות מערכת פורטל אגרונט

מערכת פורטל אגרונט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום החקלאות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

בידקו גם

חתימת הסדר לפירעון מוקדם לחוב בסך 15 מיליון שקלים של חברת ‘מילוטל

הישג ענק ל’חברה לפיתוח הגליל’ על הסדר פירעון מוקדם של חוב חברת “מילוטל ירקות מוקפאים …