דף הבית / חדשות בחקלאות / התמונה “גל רודף גל” זכתה במקום הראשון בתחרות “הגלריה החקלאית 11” של קנט לשנת 2015

התמונה “גל רודף גל” זכתה במקום הראשון בתחרות “הגלריה החקלאית 11” של קנט לשנת 2015

יובל מורן

התמונה שצולמה ע”י יובל מורן מקיבוץ גשר נבחרה מתוך מאות תמונות שהוגשו לתחרות הגלריה החקלאית ה-11 # ההכרזה על הזוכים בתחרות התקיימה בכנס הלקוחות השנתי של קנט, הקרן לביטוח נזקי טבע בחקלאות # בתואר תמונת העשור זכתה התמונה “סובי סובי מקצרה” של הצלם אסף סולומון

assaf

פרסום

אסף סלומון

התמונה “גל רודף גל”, שצולמה ע”י יובל מורן מקיבוץ גשר,  זכתה במקום הראשון בתחרות “הגלריה החקלאית ה-11”  לשנת 2015. התמונה נבחרה מתוך מאותתמונות שהוגשו לתחרות השנתית שעורכת קנט, הקרן לביטוח נזקי טבע בחקלאות.  ההכרזה על הזוכים בתחרותהתקיימה בכנס הלקוחות השנתי של קנט.

תחרות הגלריה החקלאית של קנט החלה לפני 11 שנים ונועדה לחשוף לציבור הרחב את תרומתה הגדולה של החקלאות לפיתוחה של המדינה ואת יופיים המרהיב של הטבע והחקלאות בישראל. התחרות, המתקיימת מידי שנה, פתוחה לחקלאים, לקהל הרחב, לצלמים מקצועיים ולחובבים. השנה, נערכה התחרות בסימן “רגעים של חקלאים” ומשתתפי התחרות הוזמנו לשלוח תמונות המייצגות פעילות חקלאית או רגע ביום יום החקלאי. בין מאות תמונות שנשלחו לתחרות כ- 20 תמונות העפילו לגמר התחרות והועלו להצבעת הקהל.

edva

אדוה אופיר 

כבכל שנה, גם הפעם השנה הצביעו לתמונות הגמר באתר הגלריה ובכנס הלקוחות השנתי של קנט. לאחר שיקלול כל הקולות, למקום הראשון הגיע צילומו של  יובל מורן מקיבוץ גשר “גל רודף גל”, בו רואים את חריש שדות הגזר בעמק המעיינות. הזכייה במקום הראשון זיכתה את מורן באופניים חשמליים. למקום השני הגיעה אדוה אופיר ממושב אלון הגליל עם תמונתה “אבא, השקט וזמזום הדבורים”  אופיר זכתה באייפון 6. למקום השלישי הגיע לילו לביא מקיבוץ משמר העמק על צילומו “במרחק נגיעה” שזכה על כך בטאבלט סמסונג גלקסי.

lilo

לילו לביא

פרסום

תמונת העשור של הגלריה החקלאית:

השנה פתחה קנט קטגוריה מיוחדת – “תמונת העשור של קנט”, בה יכלו המצביעים לבחור את תמונת העשור מתוך שלושת המקומות הראשונים בתחרויות הגלריה של העשור האחרון.  הזוכה בתואר “תמונת העשור” הוא אסף סולומון עם התמונה “סובי סובי מקצרה”, שהשתתפה בגלריה חקלאית 4 בשנת 2008.

דוד גינזבורג, מנכ”ל קנט בירך את הזוכה, “בכל שנה אנו מקבלים עוד מאות תמונות מרהיבות אשר מציגות את החקלאות הישראלית במלוא הדרה. בזכות התחרות הזו נחשפים אזרחי מדינת ישראל ליופי של הטבע והנופים במדינתנו ולרגעים השונים בעבודת המגדלים”.

 

Print Friendly, PDF & Email

בנוסף אולי תאהב/י

מצטרפים לדף הפייסבוק של אגרונט ונשארים מעודכנים כל הזמן‎

אודות מערכת פורטל אגרונט

מערכת פורטל אגרונט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום החקלאות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

בידקו גם

חקלאי פארן מנצלים הטמפרטורות הנמוכות לטיפוח כרמי ענבי מאכל מקדימים

חקלאי פארן מנצלים הטמפרטורות הנמוכות לטיפוח כרמי ענבי מאכל מקדימים המתחרים בייבוא ענבי איכות תוך …