דף הבית / חדשות ישראליות / גישה חדשנית לחיטוי פירות וירקות

גישה חדשנית לחיטוי פירות וירקות

חברת קונצפט לרוקחות וחברת אגרוויז העוסקת במחקר חקלאי, פיתחו שיטה חדשנית לחיטוי פירות וירקות הרגישים לשטיפה כתאנים, עגבניות שרי, חצילים ופלפלים קטנים

חברת קונצפט לרוקחות וחברת אגרוויז העוסקת במחקר חקלאי, פיתחו יחדיו שיטה חדשנית לחיטוי פירות וירקות הרגישים לשטיפה כמו תאנים, עגבניות שרי, חצילים ופלפלים קטנים. השיטה החדשה תוצג במסגרת תערוכת החקלאות הבינלאומית “Fresh AgroMashov“, שתתקיים בתאריכים ה-23 וה-24 ביוני 2015, בגני התערוכה תל אביב.

שיטת החיטוי מבוססת על מערכת חדשנית של ערפול אולטראסוני, המופעלת על ידי לחץ אוויר, בשילוב עם חומר ייחודי המטפל בכל סוגי המיקרואורגניזמים המזיקים לאורך חיי המדף של המוצר החקלאי הטרי (פטריות, חיידקים, וירוסים, נבגים) בצורה יעילה.

פרסום

הערפול נעשה בתוך מתקן מיוחד התוחם את חומר החיטוי למשטח אחד או שניים ובכך ממקסם את הפעילות הביוצידלית על שטח הפרי או הירק. הערפול נעשה ברמה מיקרונית כך שאינו מרטיב כלל את התוצרת.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לטלפון 09-7667890

או

באתר האינטרנט www.concept-Rx.co.il

Print Friendly, PDF & Email

בנוסף אולי תאהב/י

מצטרפים לדף הפייסבוק של אגרונט ונשארים מעודכנים כל הזמן‎

אודות מערכת פורטל אגרונט

מערכת פורטל אגרונט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום החקלאות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

בידקו גם

רשות הטבע והגנים תייעץ לחקלאים ב”יום פתוח ערבה” על הדרכים להתמודדות עם נזקי חיות בר

במהלך יום פתוח ערבה, בין התאריכים 30-31.01.2019 תשיק, רשות הטבע והגנים את חוברת ההסברה “חקלאי, …