דף הבית / חדשות בחקלאות / אגודת “יופי של ירקות” פתחה במהלך של שיווק ישיר מהחקלאי לצרכן

אגודת “יופי של ירקות” פתחה במהלך של שיווק ישיר מהחקלאי לצרכן

אגודת החקלאים הגדולה בארץ משווקת ברבע מיליארד שקל בשנה –

המהלך צפוי לשדרג בכמה דרגות את היוזמות המקומיות לשיווק ישיר

אגודת “יופי של ירקות” של חקלאי עין יהב, אגודת החקלאים הגדולה בישראל, פתחה במהלך חסר תקדים בהיקפו בשוק הישראלי של שיווק ישיר של ירקות ופירות מהחקלאי לצרכן בישראל.

פרסום

במסגרת המהלך החדשני יבצעו חקלאי עין יהב אספקה ישירה של פירות וירקות לרשתות עם מיתוג מלא של המחלקות ב”יופי של ירקות”. האספקה תעשה על בסיס יום יומי כדי לקצר את הדרך של התוצרת מהקטיף ועד למדף וללא מתווכים.

בשלב הראשון נחתם הסכם עם רשת קוסט 365 לגבי כל סניפי הרשת בהיקף של כ-15 מיליון שקל בשנה ובקרוב צפויים הסכמים עם רשתות נוספות.

יופי של ירקות היא אגודת החקלאים הגדולה ביותר בהיקף השיווק בישראל והיקף המכירות שלה צפוי להגיע השנה לרבע מיליארד שקל. בשנים האחרונות הצטרפו לשיווק דרך האגודה חקלאים מאזורים שונים בארץ וממגוון ענפים וכיום מציעה האגודה למעלה מ-80% ממגוון הפירות והירקות לאורך השנה. על פי ההסכם עם הרשתות תשלים האגודה את סל המוצרים באמצעות רכישה מחקלאים אחרים. המהלך צפוי לשדרג בכמה דרגות את היוזמות המקומיות לשיווק ישיר.

דניאל לב, מנכ”ל יופי של ירקות, אמר שהמהלך נעשה ביוזמת החקלאים לאחר שראו שלמעלה ממחצית מהמחיר שמשלם הצרכן עבור הפירות והירקות נחתך בדרך ולא מגיע אליהם. זהו מצב בלתי נסבל. ההסכמים עם הרשתות ישפרו את כושר התחרות הן של החקלאים והן של הרשתות ויאפשרו לספק לצרכנים סל מוצרים טרי ישירות מהשדה, החממה או המטע במחירים הוגנים.

Print Friendly, PDF & Email

בנוסף אולי תאהב/י

מצטרפים לדף הפייסבוק של אגרונט ונשארים מעודכנים כל הזמן‎

אודות מערכת פורטל אגרונט

מערכת פורטל אגרונט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים וידיעות מהארץ ומהעולם בפורטל המון אינפורמציה בתחום החקלאות בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

בידקו גם

חקלאי פארן מנצלים הטמפרטורות הנמוכות לטיפוח כרמי ענבי מאכל מקדימים

חקלאי פארן מנצלים הטמפרטורות הנמוכות לטיפוח כרמי ענבי מאכל מקדימים המתחרים בייבוא ענבי איכות תוך …